102 Các câu trả lời

saya mmg bengkak kalau da nak beranak. tp x sakit. cuma nak bawak bdn x larat la. bengkak yg normal. kalau urut..dia susut. sabar ye mommies sume. sy lg 3 mggu insya allah...semoga dipermudahkan bersalin.

Semoga kita semua yg dah nak dekat tarikh bersalin ni dipermudahkan dan dikurniakan kelancaran untuk bersalin......semoga ibu dan anak selamat dan sihat .....Aminnn...Ya rabbal a'lamin

haah . saya 35 week dah rse contraction + turun tanda . kne admit 2 hari tapi takde bukaan . terus boleh balik ni tengah tahan layan sakit . harap sangat dipermudahkan urusan bersalin secara normal

macam mane nak tahu kita week keberape?sebab sy nampk kat sini smua week 35 atau 34 tapi due date lambat lagi..due date sy 01/01/2023 tpi tgk kat sini week 34..maaf sy x tau sebab anak first

waaa..selang sehari ngan sy la kn..haah adee..makin bedebar rasa

sama la sy skarang . 35weeks . buat keja sikit ja comfirm nyeri kat bawah tu . mcm dia menolak diri ke laluan . semoga kita d permudahkan mojo joros d setiap urusan kita nnti . amen🤰

sama lah.sy dr mula mgndung mmg asyik tdo ngiring belah kanan je..dh msuk 35 weeks ni lf payah nk bgun nk jalan..keje plak kene bdiri..mmg lah sakit kt ari2

Normal sis. Kandungan pun dah 35 minggu so posisi baby dah kat bawah.. tu yang rasa sakit dekat bahagian bawah tu..

VIP Member

biase to sis kepala baby dh dkt bwah mmg akan rase mcm to,sy mlm chekup pun mcm to,uri dh diatas... trikh serah diri 18/1 doc pesan klau ada nmpk mcm tanda2 nk beslin dtg je hospital

sya dah 3week 3day tapi tak rasa sakit ari ari lgi kot sbb bby songsang kan . tpi pinggang tumit kaki jgn ckp Allah je tau hehe. kdg tak larat daa nak gerak ,

Sy da 35 week.. baby songsang.. lg 2 week kena scan balik.. if songsang lg smada czer or baby dipusingkan..

samaa 🥲 malam jaa susah sangat nak tidur, tapi takpa laa semua ni nikmat, Alhamdulillah berkesempatan merasa. doakan saya selamat baby pertama 🥰 tak sabarrrnyaa. hehehhee.

Câu hỏi liên quan