52 Các câu trả lời

VIP Member

Normal..baby mkin bsar.. klau kpla dh msuk laluan bukan sakit ja.. keja nk trkucil ja..😅

Erm sy mmg asyik nk terkencing tapi tak sakit kt ari2 pn. Dh 33w, adekah x masuk laluan lg? Sy belum g scan lg tggu gaji dlu huhu

Awak sakit dekat bahagian ari2 ke dekat celah kangkang? Saya sakit dekat celah kangkang belah kiri. Kanan okay la pulak. Kalau duduk nak bangun tu MasyaAllah sakit dia tapi masa check dengan doc masa doc tekan saya tak sakit bila bergerak je sakit so doc cakap sebab muscle and sebab ada tekanan pada perut plus kepala baby pun dah ke bawah. Doc pun ada bagi ubat untuk sapu and paracetamol untuk kurang kan sakit. Awak kalau sakit bagitahu je doc dorang lagi arif.

Sy 32 week juga... Sy dlu ingt normal juga kalau sakit.. Ttbe 2 hari lepas sy bleeding, g hosp doctors nampak ada ketumban di pangkal rahim sbb tu sllu sakit kat ari2.. Now kne tgu Keputusan sama ada nk operation ataw x...

alamak takut plk dgr hm

same jugak mcm saya..start sakit kat bahagian ari ari masuk 31 weeks tp masuk 32 weeks ni lagi sakit..nak pusing mengiring sakit nak bangun lagi la sakit

Sama lah mcm sy..dh la sakit urat perut belah kanan..time nak bangun ambik masa betul..nak angkat kaki belah kanan pun sakitt

normal ke perut mengeras je sepanjang hari? 32w 5d nyilu² bhgian bawah, ada rasa mcm baby tolak kebawah then sikit² ada rasa nak meneran

bby jeh tinggl kt hosp utk doc pantau .. klau bby ok tkde mslh ap², tk smpai seminggu dh bley discharge .. mcm sy bby 4hri je kt hosp , 2hri kt nicu 2hri kt scn ..

Ada tak moms dkat sini 32 week 5day bby kurang gerak ???sya agk risau ..bby ada gerak tp ambil msa yg lama la .. #firstbaby

sama la start masuk 32weeks baby kurang aktif...bergerak tp kurang berbanding mase 7bulan. kadang² risau jugak.. due sy 20/10

sy pon bru masuk 32w nie., sakit pinggang xyah ctr la, rasa mcm nk ambik tungku jew lekat kt situ.,nk pakai seluar pon dh xblh nk angkat kaki tinggi2 dh., sakit pinggang punya pasal., lps tu mmg senak kt ari2 kn mcm kiter dh nk meneran kadang2., risau plak..

sakit dan ngilu bhgian miss v,kepala Bby da turun..kalo Bby bergerak kuat,lagi sakit..😂

bila baby gerak je rasa ngilu nk terkencing

Sama mcm saya sis smlm baru kena.. Nsib smlm g chekup terus tnya misi.. Misi ckp kau 5 minit lps to hilang normal.. Kalau kerap2 kena g hospital.. Alhamdulillah lps dri to terus ok.. Kena bnyak rehat

Câu hỏi liên quan