20 Các câu trả lời

normal ja. kdg ada yg lmbt kena alahan. mcm sy dulu ingtkn xda alahan tp msuk mggu ke 7 bru kena. mggu ke 10 stat muntah teruk. skg dah 4 bln msh ada alahan lg. tp dah kurang. klau xda alahan mmg rezeki sis la. jgn mintak2. rasa dia x best 😮‍💨😮‍💨😮‍💨

untung takda alahan. kalau ada sesetengahnya boleh tahan, sesetengahnya sampai masuk wad pun ada. saya alahan tak teruk pun rasa macam kain buruk ja 😁. as long as baby & sis sihat bila check up, takda apa perlu dirisaukan even pregnant kurang alahan. enjoy your journey ok

normal, sis punya keperluan vitamin semua cukup utk baby n ibu. biasa alahan ni sbb baby dah tarik byk vitamin dari ibu. sis berapa minggu? mcm sy pulak dah hujung² trimester baru la sebok muntah².. kena stanby plstik dlm kereta 😂 awal² helok sihat je.

Saya baru 4week

Normal je.. alhamdulillah saya both pregnancy alahan tak teruk.. setakat muntah2 sikit yang blh handle.. susah juga kalau alahan teruk sebab saya kerja office + kadang2 outstation/ kerja luar.. setiap org berbeza dan setiap pregnancy juga berbeza..

normal je sis , sy pun tkde morning sickness and ank first . Cuma tksuka bnda berbau je mcm asap jdi skit kpla, 2bln lbih jugak dapur tkberasap 🤣 Alhamdulillah selagi baby sis baik dan sihat tkde msalah . Enjoy the moment 😉

TapFluencer

stiap perjalanan pregnancy stiap ibu Di dunia nih xsama.. lain².. mcm saya lgsg xdek alahan apa pun.. Alhamdulillah.. okay jek.. anak pun Alhamdulillah sihat ITU yg plg pntg

normal sis . saya ank first alahan smpai kne drip air . second ni langsung tk Ada alahan. sbb saya tnya doc dia ckp setiap pregnancy berbeza tk semestinya sama

alhamdulillah i semua proses pregnancy xde alahan langsung. termasuk yg je 7 ni. pregnant tp rasa mcm xpregnant je. cuma perut makin besar. hihi

bahaginya baca. 7 kali pregnant takda alahan. saya baru sorang dah macam kain buruk jadinya masa mengandung tahun lepas 😁. tahniah ya semoga sihat selalu

normal je sis . sy dri tk tau pregnant tetibe tau pregnant still sma je tkde alahan apa2 . skg dh 25mingu6hari pun alhamdulillah tkde alahan apa2 .

norml je tu..klau Ada nti penat nk Lyn..sy alhamdulillah xde alahan or mabuk..mcm biasa je.. alhamdulillah dh nk masuk 7 mnggu..

Câu hỏi liên quan