20 Các câu trả lời

atas bdn org sis..dktor ckp mcm sy jenis kurus dan tinggi skit bdan 6 bln baru nampak perut bulat tp bulat kecil je lh.. adik ipar sy beza dgn sy tp 4 bulan dh nampak..sbb tu fmily asyik bandingkan kata perut sy xnampak..tp xkisah lah asal baby sihat je..

ya btul.. asalnya ttanya jgk nape prut aku kecil sbb org asyik dk bandingkan.. kata x ckup makan, baby kecik sgt lh nti.. bila tnya dktor,scan smua dia ckp biasa je tu baby sy pn saiz normal.. xyah fkir asal baby sihat dlm ni..

saya dah 7 bulan baru ade perut .. baru nmpk perut .. bdn sedang2 aje .. so chill yaa .. awal sgt tu .. tahu exited kn nk tgok baby bump hehehhe .. sama laa kite dulu

normal sis..saya masuk 5-6 bulan baru nampak sikit perut sb saya kecik je..berat masa awal pregnant pn 43 je..skrg dh masuk 7 bln lebih baru nampak besar sikit😂

Normal sis..8w ni kita just nmpk mcm buncit sikit je.. biasa 14w ke ats bru nmpk besar.. Tgk bdn kita jugak.. Klau kulit perut kita tebal lg cpt nmpk..☺️

saya siss 22w cm tu bru nmpak perut besar hihi..almklum kcik sngat bdan saya ni..tp ikut org juga tu,tkpa asal bby sihat kn hihi

saya 4 bulan pun org tak tahu pregnant, masuk 6 bulan terus mendadak. sekarang 8 bulan dan mcm nak bersalin.

normal . sy smpai 20w baru nmpk perut . law x nmpk mcm munced je . org ckp sbb ank first perut mmg kcik

Saya smpai dah nak bersalin nih org Tak tahu Saya pregnant ..anak first jugak ..perut kecik jee

Normal....perut mmbesr bkn sma ad yg 7 bulan x nmpk pon ad ....tgk lapisan lemak msing2🤣

Normal.. Saya bersalin ramai tanya "bila masanya saya mengandung tau2 bersalin".. 😅😆

Câu hỏi liên quan