65 Các câu trả lời

Sama la sy pun perasan mcm tu. kdg smpai jd lewat cukup kiraan gerak baby sbb asyik duk buat keje, baby jd mcm kurang aktif. Bile duk rilek or baring baru die gerak2 elok. Pastu slalu rasa mcm sakit kt area pelviks tu bile nk bangun dari duduk or baring, ya ampun rase mcm krem celah kangkang tetibe. Tp tpakse la bgerak jugak dh ad keje nk buat. Harap baby keluar ontime dgn mudah n selamat jelaa huu

saya pun sama macam tu

Rmai 34 minggu cni,, sy pon 34 minggu 2hari,,semoga semua d permudah kan urusan kita bersalin,, barang2 ibu n ank dh siap pack ke semua

amin..kita smalah 34 mggu 2hri

ikut pnglaman saya kn sis normal klau msuk trime 3..sbb ruang makin kecil kn tula tu makin kuat keras apa lgi klau sis ni kuat buat kerja kalau dia rsa trganggu dia akan mengeras..tp klau suda sllu sngat mngeras pgi jmpa doktor yaa..takut ada pa2 pula

sama la sis..sy 34 weeks juga,perut acap mengeras klo kita sebok buat keje..klo kita baring..rileks x mengeras plak..mkin baby nak kita rest kot..apapon sy doakan semoga dipermudahkan proses bersalin kita nanti kan..Aaminn

sayaa pon samaa sis 34 minggu baby selalu mengeras klau buat keje bnyk jalan duduk dia sukaa kalau bareng rehat 😅

sama la kita 😂😂

saya pun 34w2d. due date mamy2 bile? saya 24/2.. bby kemain aktif. kuat.. kdg tu ade jgk mengeras. bile kacau dia tendang.. kdg tu ade saat2 rasa sakit dkat ari2.. kenapa ye?

sy 34w6d esok ngm 35w due 5hb1.23

saye 34 minggu 5 hari .. beby tengah menegak , kepale ke atas , buntot bawah .. hmmmm kaki tutup muke die yg tembam tu .. harap die boleh lagi lah berpusing .. insyaallah amin ... semoge dipermudahkan semue urusan ibu ibu dlm ni ye .. amin .

aminn sekarang baby sis dah berpusing semula tak???

asyik mengeras pun bahaya jugak...takut jd Prem labour...lebih baik dptkan nasihat doktor

yup skrg saya merasainye..dan kena tahan di wad dah...

Samaaaa saya pun 34 weeks baby kerap mengeras & tak selesa nak buat kerja terus mintak mc. Rest dekat rumah

ehh bkn kpla dh mula kebwah dh ke

Assalamualaikum saya nak tanya saya pregnant 34w 6hari normal ker perut kerap mengeras dan mulas2/sakit perut macam nak gi buang air besar tapi x pon.. saya kuat berjalan sebab buka restoran.. due sya 25/11 lagi normal ker

Câu hỏi liên quan