348 Các câu trả lời

VIP Member

Lbh krg je dgn sy. Bby lahir pd 36w+2days : 2.95kg. Sorg lg lahir 36w+4days : 2.53kg. No3 lahir 40w+4d : 3.3kg. Skrg prgnant ank ke4 sy mmg xrisau dh pd trimester ke3 mmg lajuuu brt bby naik. Jgn risau ok?

Baby keluar 36w kena tahan wad tak

Saya 35weeks 1.8kg. Doc kata baby kecik 🤧cmne eh nk tambah berat baby dlm kandungan😫

kadang scan pun tak tepat jugak masa bby girl saya dulu dr ckp 3kilo leps bersalin 2.4

VIP Member

Jangan risau, as long as doktor kata normal, takde apa yg patut di risaukan. Semoga dipermudahkan urusan bersalin nanti ye sis. Aamiin 🤲🏻💕

saya scan baru ni at 35weeks 4 day 2.6kg..saya gdm on ubat..8hb ni doc nk scan balik Kalo baby besar kene branak at 37week..SBB saya ade sejarah baby besar 4.35kg..beranak normal

VIP Member

Mcm kecik sikit. Tp as long lebih 2kg dh ok dh. Lgpun hujung2 ni baby cpt naik berat. Baby besar susah nk teran nnt, hahaha. Anak sy dua2 3kg+. Mmg kena jahit la cite dia. Hahahha.

ok je. don't worry nnt dia naik cpt. 👌

Hi nak tnya normal ke, klau dlm apps ni baru 35w5d tapi bila doktor scan dah 36w3d and berat dah 2.8kg? Saya ada gdm on diet meal. Risau dan confused nk ikut mna satu 😅 helppppp

ikut doktr scan

Dulu anak 1st saya 35weeks scan doc kate kecik klau 2kg. Tapi mse lahir berat 2.4kg. Mommy jgn risau. If baby tak ada pape masalah, growth dia menaik, so everything ok.

Betol tu sis... kdg2 scan ni x betul pun... sbb sy pernah kena... ckp baby kecil... tp baby lahir ok jerr...

Say 35w 2.5 kg Baby besar sebab saya ada kencing manis So 38w sudah harus bersalin😌

sama baby 2.7 doc kata normal gdm on diet

Hari tu scan 34 minggu di kkia 2.0kg doktor kata baby kecil dia suruh refer pakar. Esoknya jumpa pakar elok ja baby 2.3kg 😅 scan error mungkin masa kat kkia

No worries sis..as long as baby growing normal..dh ok tu..biar besar diluar dr dlm perut nnt nk push payahhh..hihih

Câu hỏi liên quan