14 Các câu trả lời

Sy 2 hari lmbt haid check 2 line. Alahan teruk tak nak mkn minum.Tp bila scan masih tak nmpk baby cuma kantung. Doktor suh blk lg 2 minggu. Selepas 2 minggu still masih kantung suh blk lagi 3 minggu. 3 minggu sy blk dokter ckp ada samar tp baby tak sesuai ukuran. Suh dtng lg 2 minggu doctor ckp kalau 2minggu lg still sm sy kene cuci baby sebab mungkin tak sehat. Sy tak boleh trima doctor tu ckp. Member sugest gi doctor Damo. Kat situ doctor scan melalui bawah Alhamdulillah doctor ckp semua ok siap bg dengar suara jantung baby. Sekarang baby nak masuk 17w. Semoga sehat smpi lahir. Amin... in shaa Allah

sama yg saya alami skg.. skg tepat 14 hari lewat period. last period haritu 2 februari..dah dua kali check upt still negatif.. (check upt hari ke 3 lewat dan hari ke 10 lewat) cuma tak pi scan lg jer.. hmm kenapa eh..xpernah lewat mcm ni.. paling teruk pun lewat 2-3 hari je..

kalau takde confirm sedih ni sis.. 3 tahun tunggu ☹️

Bidan ni boleh tahu ada isi atau tak...baik jangan berurut lagi ...makan folic asid....lepas 3 minggu try upt...kadang2 awal tak naik...

yaka sis . trlintas juga d hati nak makan ubat plncar haid . tp sy perlu tnggu dlu . tkut mnyesal nnt

Jgn terlalu fikir. Bila fikir bnyk otak auto hntr signal pada badan. Repeat test after 1w.if still -ve mean mslh hormon

yaa sis . heheh

Saya pernah jadi mcm ni tu biasa janin baru nk bertumbuh...saya 3 ke 4 minggu baru check di klinik and then positif

Check lagi dalam seminggu atau 2 minggu...insyaallah ada lh tu rezeki untuk kak

Super Mum

..bila kta x expect, that's where Allah gives us surprise. Mcm sya last year. Hehe.. panjg cerita. 😊😊😊

yes btul tu sis . hrap ada rezeki sy dgn suami . boleh cerita sis pndekkan hihi

Sy limpas sehari x dtg priod sda gatal pg cek😂...sekli cek alhamdullilah 2 line..

Aminnn . insyaallah . tq siss

Mungkin baru lg. Hcg level masih rendah dlm darah sbb tu upt masih negative.

mungkin sis .

VIP Member

Jgn pening2 puan...tggu je lg seminggu 2...kalau ade rezeki xkemana😊

hehe ya sis . hrap2 ada rezeki .

Mungkin terlalu awal utk detect tu sis.. relax je. Check lg seminggu..

ya sis . sy tnggu lg smnggu . hrap ada rezeki

Câu hỏi liên quan