16 Các câu trả lời

TapFluencer

bgus nie utk kulit baby dlm perut,kalau utk hb tue sy x pasti sebab wktu sy dlu x nmpk byk beza pun hb tue ..tpi bby lahir mmng kulit cantik..pink2 ...

saya pon plan nak minum tapi tak berani takut kandungan gula tinggi. kalau ada yang kata ok dari segi gula dan tak kacau gdm saya pon nak beliii

Alhamdulillah hb sy naik bila amalkan ni pastu makan buah jambu batu..masa tak pregnant tak boleh telan time pregnant ni rasa ok je..😅

Kalau ade gdm tak digalakkan sbb gula agak tinggi. Tapi mmg bagus utk elakkan loya2, kurangkan batuk sakit tekak, naikkan hb

VIP Member

Saya tak pasti brand ni ok ke tak sebab takde pengalaman. Kalau sis nak naikkan Hb boleh cuba susu kambing R-Rayyan

Sya PON minum UTK hilang kan loya...setakat ni hb saya ok je ..Sya baru 16 week..mngkin setiap orang xsma...

sy beli 2botol. tk minum pun. tk sedap. review shopee kata sedap. rupanya pahit. macam minum dengan kulit😆

saya minum ni lepas nurse suruh..tapi masam sngat..ikut mood je minum..baby kluar putih..saya pon putihh

VIP Member

Sy minum untuk hilang loya. Tp ada org pernah share minum ni bagus, anak kluar kulit cantik

sy beli,membazir je tak minum. hahhahaa tak sedap. xkena tekak. buang mcm tu je