9 Các câu trả lời

saya pun pakai minyak telon brand ni, saya guna yg besar takda pun tulis untuk umur sekian sekian& tak boleh applied around nose tu.. saya punya description kat botol belakang tu sama macam botol kecik sis tapi kalau sis teliti betul betul, perasan tak pattern yg petak petak tu? yg kecik colour hijau yg besar colour oren i think 🤔 saya punya pattern tu colour hijau maybe hijau tu untuk bayi, oren tu 1 year and above???

Saya baru beli 3 botol yang oren sebab guna untuk travel. Nasib check tak tulis pun untuk umur berapa.. sebab anak serasi minyak tu. Bau pun sedap. Boleh kot guna sebab minyak dia tak panas macam yuyue . Bau pun tak strong sangat sampai ganggu anak bernafas. Sapu sikit sikit laa kalau nak pakai pun. Pendapat saya ja laa, jangan ikut 😅

Oh faham, yang lama 1-5 tahun tapi yang baru takde tulis maybe sebab newpack… dah la saya borong nasib yang baru ni newpack, maybe dah tukar kandungan kot la kan, yang lama ni saya beli kat kedai bayi dalam shopee, yang baru pun beli dalam shopee tapi kedai lain https://shope.ee/5pjqnRuQok

sama, sy punya minyak telon my baby botol 90ml tulis 1-5tahun 5 drop aje, terus x jadi sapu kat baby 3 bulan.. nasib ada stndby minyak bebiku, pkai yg tu dulu.. kalau ada info boleh guna untuk baby bg tau eh

yg ni minyak telon plus untuk toddler umur 1-5 tahun, bau kuat.. sy pun dah terbeli yg ni.. nt kne order lain la nmpk nye

sy Suka guna minyak nie ank JD extra wangi ... x silap sy ada tulis 12 jam /6 jam anti nyamuk untuk perbezaan setiap warna botol

alamakkk saya pakai dari baby nb sampai nak 3m dah baru perasan dekat label botol 😭 tapi serasi dengan baby kentut je 😭

Sama laaa anak saya pun serasi dgn myk ni

Serius la untuk 1-5 tahun? Alamak saya dah pakaikan kat anaknsaya nak habis sebotoo besar, siap beli pulak dua botol lagi 😭

Sama laaa sy pakai ni jugak 🥲🥲 baru je beli botol ke 2 sebab minyak ni elok anak kembung pun sapu minyak ni terus keluar angin

ish sy pun baru tgk.. tp xde pun bgtahu umur.. guna dr newborn hingga 3 bulan dh ni

Saya punya yg panjang ni, tkde ckap umir stahun

Câu hỏi liên quan