42 Các câu trả lời

saya baru ambik 22august dose 1 pfizer ,alhmdulillah okay je saya and bby😘 tkde ape pun, smua atas antibody kite je. lps ambik . kene tawakal jer. inshallah smua ok,😘

Alhamdulillah..lengkap dh 2dos pfizer..1st dose xsakit sgt..2nd dose je..pening petang tu smpai esok pagi..byakkan rehat dn mnum air..in shaa Allah xde ape

Boleh sis..Sy baru ambil semalam sis.. sy dpt lambat 35week baru 1st dose.. alhamdulillah xde rasa apa2 cuma lenguh tmpt cucuk je.. baby gerak semua ok..

sy dah lengkap 2dose vaksin pfizer.Alhamdulillah ok tiada kesam smpingan selain bekas tmpt cucuk tu sengal lps tu lapar dan mengantuk❤️

sepupu saya bgtau klu IBU mengandung better ambil vaksin Bila kandungan DH 13mggu ke atas...jgn ambil awal...saya tangguhkan dlu SBB br 8mggu

sama sis saya pun dah tangguhkan 3kali sebab belum cukup minggu.

boleh.. saya dh complete dose.. kesan sampingan sikit saja mcm lenguh dekat tempat cucuk tu dan rsa mcm nak demam tp tak demam pun..

Alhamdulillah dah lengkap 2dose pfizer okay je xde apa2 masa dose pertama je lenguh lengan dose ke2 Alhamdulillah sihat 👍🏼

sy baru first dose Pfizer alhmdulilah tk de demam cuma sakit tmpat kena cucuk tu n tgn lenguh je kandungan sy baru 14 weeks

saya dh 2 dos ,alhamdulillah takde ape2 efek..cuma lenguh 2hri yg 1 dos ,dos kedua sehari je lnguh ..dapat Pfizer jugak

sy da completed 2 dose pfizer.. Alhamdulillah xde effect apa2 cume rasa sengal2 and skit dgn tgn kne cucuk tu je..