26 Các câu trả lời

Ni contoh ya. Cuba tengok buku pink, cari bahagian ni. Kalau takde apa apa tick, boleh tanya kepada nurse in charge. Saya minum 16weeks++, ada keturunan kencing manis dan umur 25 tahun.

Tengok kk juga. So far date minum air gula & injection kancing gigi tak sama semua kk date nya. Ada kk bg awal ada kk bg lambat. Kk yg lupa pun ada huhu

Sy umur 33, family ade sejarah kencing manis, sy minum air gula week 20 n 28. nurse akan bgtau utk minum air gula tue, sbb die nak suruh puasa mlm nye.

Kat buku pink ada tulis criteria2 yg mewajibkan mommy minum air gula cthnya umur >= 25, bmi atas 27 ke berapa tah. Tk igt ms berapaa

rsannya bwh 25 thn tkkena mnm air gula , saya pun tkkena . melainkan fmly or kita ada sejrh kencing manis .

16w rasanya kena minum , mcm sy 16w sekali je pastu tak kena dah. Tp sangkut jgk sbb gdm on diet

saya baru cek 3 hari lepas 11 mnggu 4 hari . next week ahad dah kena minum air gula . 🤣🤣

saya kena minum sekali je. time week 28 nnti. dia da set kan appointment. skrg baru 16 weeks

Tak silap 2 kli minum kalau tk ad kncing manis .. cm saya tk ad gdm so 2 kli je

Saya 24w baru minum sbb umur bwh 25 tahun & family tiada sejarah kencing manis