30 Các câu trả lời

VIP Member

🙋sy... Ms.preggy.until dh bersalin.minum ni..alhamdulillah ok... Senang nk mmbuang... Nk2 sy jnis xleh.minum susu nti kena cirit birit n muntah..minum yg ni sbb dia vanilla+madu.. alhamdulillah ok tuk bdn sy 😉✌brbnding susu lain dh pnh try.. tp sblm bli sy try sample dlu..tgk ok br beli 😅✌

Sedap...sy suka nestle dan frisomum, kalau susu kambing brand karihome(mmg pure goat). Sblm ni minum higoat tp trlalu byk campuran krimer n gula terus stop. Susu preggy brand yang lain tak boleh telan sgt rasa dia.

Baru lagi.. now baru 12week tapi penat dia Tu.. huhuhu .. sekarang tengah berusaha lah Cari makanan Yang cukup2 zat semua.. Bila Ada dua orang ni mak dia Makin kurus. Awal pregnant berat 46kg . Sekarang tinggal 42kg je

Saya pun beli tapi seminggu pastu xminim sbb xsuka. Tapi susu xmasuk pun sbrnya time alu hamil. Dua bulan dh susu tak diminum langsung. Rasa nak minum balik tapibdah xhamil pun dah. Syg je susu tu

Sy minum sedap..before beli ad minum beberapa sample susu jenama lain..n yg ni bg sy pling sdap sbb xmanis..doktor pn kate susu ni bagus..kne amik 2 cawan sehari

Sy bru mnum .. kndungan dah msok 7 bln bru mnum hahah.. sbb xpnh tau psl ssu ni.. sje try beli lpas tgok ad kwn mnum.. sedap.. lawas berak pon ye

Saya pula minum susu anmum materna..mmg sedap sgt and kandungan dia ada folic asid dan vtamin dan boleh naikkan hb kita juga

sy minum ny, sedap.. tkde rse manis.. hari tu saje beli anmum, try mnum mmg berbeza sngt, rse mnis anmum tu sampai sakit kepala sy😂

sy hri tu test je, beza sngt dgn friso.. anmum rse mnis lps tu mcm hanyir.. hbis sakit kepala nk tidur mlm sbb mnum anmum

Saya akn memerut lepas minum ni. Similac pun sama. Enfamama je sy sesuai so far. Apepun sis kena try n error. Ada org ok, ada org x

Sye pun minum enfamama sis hihi

Sy mnum dlm 4 bulan lbih sbb morning sickness ..mse awal mngandung ..pastu stop sbb selera mkn dh ok..

Sedap dan tak manis. Senang lawas. Untuk sy yg kurang mkn. Baby pun besar dgn elok je minum nie

Câu hỏi liên quan