9 Các câu trả lời

anak pertama saya, alahan xde. tp beranak induce drip sampai mntk nk czer sbb sakit gila. tgh push boleh x jadi nk push sampai doktor marah saya sbb baby masuk balik.😂 last2 baby kene vacuum. serik rasa nak beranak. baby pulak high demand. selepas anak sulung 4 tahun. pregnant kali ke 2. alahan teruk dari awal sampai akhir. heartburn, PKP lagi time tu. mostly kt rumah je. tp alhamdulillah beranak senang. kt LR 10 minit je dh beranak. baby pon senang jaga sampai rasa nak tmbh lagi cpt2. 😂😂😂

VIP Member

lepas bersalin mmg ayat ni selalu keluar, sama lah dgn saya, even anak dah 4, rasa mcm masih tak pandai handle contraction, trauma betul 1st day lepas bersalin tu, mengenangkan luka epi dan buasir.. Saya siap plan double protection utk perancang kali ni..

Bukan sis je, Sy pun dh x nk lalui fasa pregnant, bersalin, berpantang, emosi terganggu sangat2. Sakit contraction tak boleh bawak bincang, cucuk ubat tahan sakit pun mcm xde effect.

Sy ada senggugut teruk, jadi contraction tu boleh tahan lagi sbb sy rasa senggugut lg sakit. Tapi yg I x suka kena seluk ya Allah 🥹🤣🤣🤣🤣🤣 rasa nak menampar orang.

dah 100 hari ke sis? kadang mindset kata seratus hari, kang datang nafsu nak dilayan, tak sempat 100 hari kot hahaha kalau suami boleh tolerate, takde masalah mana2 pun

adehh tacodd 🤣🤣🤣

Takut jugak nak bersama. Tapi mil ckp kesian suami nnti air naik 😂😂 mental tk okay jaga baby.

TapFluencer

vvmcbcM. ,,. ,, ,. ,. , ,. 🙂. ,cvmmnmmxmvbmm ,. . '.::😙🙂

TapFluencer

TapFluencer