6 Các câu trả lời

biasanya kalau cycle day 14 memang fasa subur yang normal sehingga cycle day 19 ..andai kata CD14 opk dah positif lepastu bila tarikh sepatutnya next period opk positive tapi period tak datang itu sebab pregnant.. boleh la try upt ..kalau sepanjang lepas period tu belum ada opk positive itu maknanya awak subur lambat untuk bulan ni .. macam saya cd 12 dah subur eh tiba1 cd28 positif semula check upt rupanya pregnant😂

sy pun pnh test nk dkt period.. hasilnya 5hri berturut2 opk positif je sebelum period sy dtg, tp tukang urut kg ad pnh gtaw sy yg besama gn suami smggu lpas abis period & seminggu sebelum period dtg sbb 2 tu time subur pempuan.. ntah la

betul tu.. saya pernah mcm tu.. seminggu selepas period ada bersama suami.. bila nak dekat2 period cek double line terang sngt2 dn skrng ank dh 1 tahun dh.. semoga dipermudahkan sepnjng kehamilan🥰

Promo terbesar expert care sudah dimulai, diskon hingga Rp.100.000 sedang berlangsung di shopee, ada juga voucher diskon 100% alias gratis bagi bunda yang beruntung. Buruan cek di https://shope.ee/9UfEMMqqTg (id-3502006)

Hampir terang. Sis da blh cuba tuk bersama moga ada rezeki

tapi period saya dah sepatutnya datang harini sis

cuba sis test upt pula. tengok result nya

bole nak bersama tu