55 Các câu trả lời

sy ptamanya skali scan pd mggu ke-9.. baby first.. alhamdulillah.. dpt tgk bby dlm kantung dan elok dlm rahim.. bt kt klinik swasta.. cubalah scan di lain2 klinik.. moga ada rezeki.. aamiin

In Sha Allah normal sis.. kantung baby tu cantik dah bulat je.. selagi tdk ada bleeding mesti baby akan membesar ikut minggu ke minggu.. saya doakan semoga urusan sis dipermudahkan. Amin

Aamiin 🤲

Bg sy... 9week da blh nmpk sis.. tp xtau la kn.. 7week mgkn ye xnmpk lg.. klu 9week heartbeat pn da blh dgr.. mgkn len org len kn... tggu la scan lg nnti sis.. ape pn doa yg baik3 sis...

betul Tue, kwn sy 6w Pon dah nmpk. 9w nie kalau xnmpk memang xnormal, sebab sy bleeding.

kalau ada fresh blood (mcm period) keluar tu cepat2 pegi jumpa dr.. better gi hospital terus. sbb saya alami benda ni jgk .. sama baby tak nmpk... tp positive je k.. banyakkan berdoa..

sy memang bleeding. tgh mkn & injection kuatkan rahim

Alhamdulillah 1st time scan 8 week 5 days... Sabar sis. Insha Allah nanti nampak kantung tu ya. Doa yg baik² ya. Semoga semua m0mmy sihat² hendak-Nya. Aamiin

xpe sis, sy ok. xde rase kecik hati Pon dgn post sis nie.

VIP Member

saya 6-7w still kantung lagi, 9w during bukak buku pink baru nampak bentuk. maybe lain orang lain dia punya dugaan. apapun berdoa and positive insya allah nnti dia tunjuk.

sis ade bleeding X?

sama jer mcm sy.. klau ikot pengiraan da 8w5d.. tp ary tu waktu scan nmpk kntung jer.. doc ckp ikot size bru 5w6d.. enta lah xthu mana yg betul..just berdoa bnyak2

Sama la..kalo ikut apps sy dh 10 weeks tp mase scan Dr kate 8 weeks mase tu kat swasta..bile pergi KK,dieorg kata mmg dh 10 weeks..19/11 nnt next scan..semoga di permudah kan..

Mcm sy dlu..scan 6w nmpk kntung..repeat pulak 10w.. skali lg repeat 13w sme je..trus cuci..jnin xjd.. insya'allah awk xd apa2.. positive ok..sb dia ikut hormon jgk..

sis bleeding ke?

Saya pernah. Sampai doktor tanya betul ke saya pregnant 😅 so lepas 3 bulan camtu baru nampak jantung baby. Siap pergi hospital check betul ke saya pregnant. 😅

oh ye ke, sis ade bleeding X?

saya rasa scan setiap orang tak sama, saya dapat nampak baby masa scan 9 weeks, sudah berbentuk kaki tangan dan kepala. jangan risau, tunggu next scan.

Câu hỏi liên quan