6 Các câu trả lời

Bergantung pada hospital jugak, semua SOP lain lain. Hospital Putrajaya, kalau bersalin normal suami boleh teman kat labour room sahaja. Tak silap saya utk teman/lawat kt wad tak boleh lg kt semua gov hosp. Seeloknya call hospital yg puan plan bak bersalin

depends on hoapital, certain hospital suami hanya dibenarkan teman masa dalam labour room shj and untuk azankan anak itu pun husband kena buat rtk/pcr test di mana2 klinik swasta then bawa result ke hospital. btw pcr test tu valid 3 hari je ya 😊

Hye. Ada dah skrg. With certain SOP depends on hospital. Kalau dkt Hospital Klang, if beranak normal husband allowed masuk dlm LR. Unless masa datang bukaan rahim dah >5 than high chances delivered kt PAC then husband tak boleh masuk teman.

Dekat tmpat saya masih belum boleh lagi, kwan saya 4 hari lpas baru bersalin dia kata suami boleh masuk pon time nak azankan anak je. Saya bersalin tahun depan rasanya sorang2 la 😩

husband x dibrnarkan mSuk ke dlm l.room and wad. hanya boleh past barang dpd luar shj. ni pngalaman sy bersalin di Hosp Tuanku Azizah KL

depends pada hospital

Câu hỏi liên quan