16 Các câu trả lời

Pigi ja sis.. Stiap ptkembangan baby kita perlu follow up law lewat buka buku nnt trkena nurse yg mebebel abis kna cuci telinga😅 even ibu yg ada buku pon perlu follow up appoiment... Yg pntng jga kebersihan ktika kuar... Sediakn mask... Sanitzer.. Jarakkn diri... Law bole siap dr klinik p mandi bersihkn diri...

Boleh pergi. Sbb kesihatan kandungan penting. Takut nanti ada ape ape complication pada ibu dan anak, bahaya. Sepanjang pkp ni kite masih boleh pergi ke KK utk check up kesihatan. Takde masalah. ☺️

Boleh je takde masalah. Lagipun kat kk x ramai. Dorang akan check suhu badan and duduk jauh2. Bnde penting x perlu takut. Sy pergi check up aritu semua ok. Terkawal and terjaga

Sy 7 weeks dah buka time PKP. InsyaAllah x de apa2. Pakai mask, pakai hand sanitizer and jgn sntuh apa2 tnpa keperluan.

Boleh sis. Itupun kalau ikotkan kena buka buku before 12w. Adik ipar saya 5w dah buka buku. Baru ja lagi masa pkp ni.

Boleh, better pergi awal sebab risau perkembangan baby. Nurse faham kot nanti bukannya sengaja buka buku lewat

Better pergi buka cepat sis.. dah 15w. Sama dgn saya. Saya buka masa 8w. Dah 2x scan pon

VIP Member

15 minggu ni sebenarnya dah agak lewat.. Tp, boleh je..semoga semuanya dimudahkan..

VIP Member

boleh, kerajaan lagi mengutamakan ibu hamil utk pergi ke klinik utk kesihatan.

tp ni dah 15 weeks , lewat sd 😭 abis la kena marah.

Câu hỏi liên quan