87 Các câu trả lời

tu smua mainan syaitan nk ibu rasa gelisah... syaitan suka mgacau ibu² hamil nie.. sblm tidur tu baca doa plindung, psg ayat² alquran masa tdo smpai ke pgi..

saya selalu macam tu, dari awal preggy lagi. puncanya banyak baca cerita sedih, eksiden dekat fb. last2 saya uninstall fb. alhamdulillah mimpi makanan je. 😅

itulah. cuma tak tahan tiap-tiap malam mimpi makanan sedap, penangan layan ig je. 😂

Mimpi semasa mengandung kerana perubahan psikologi. Biasanya mimpi kerana perubahan hormon semasa hamil. Mimpi juga sbb ada kebimbangan atau kerisauan...

Pernah mimpi kena sergah masa tidur. Rasa mcm benda tu ada dkt sebelah. Terus kejut husband rupanya mimpi. Tp masa pregnant mmg byk mimpi bulan2.

*bukan2

Byk kali mimpi dh bersalin n susukan baby 😅 bngon tdo sy istighfar je.. tk fikir lebih2.. sbb tau emosi org mngndung ni mmg lain skit..

VIP Member

Sy ingt sy je ada mimpi pelik2..tp xde la sampai mimpi gugur..cuma mimpi baby dah kluar tp muka xjelas..mimpi jd pilot bawak flight..mcm2😅

Mimpi baby da keluar pon sama ada 😅

VIP Member

Sy ad jugk mimpi buruk cm ni..tp mak mertua ajar bc ayt kursi bnyk kali..bukk surah maryam n yusuf..inshallah lama2 xad mimpi lg..

Samala.. Mcm ngeri... Bykkn baca surah2, dgr surah... In, shaa allah kita ibu2 yg tgh megandung skrg di lindungiNya ❤️

VIP Member

Normal sist..sy mmpi smpai trbawa2 ke alam realiti...sy mmpi bruk masa msuk 6m shngga 7m..masuk 8m smpai brsalin bru okay..

Smaa laa sis saya punn slalu mimpi yg bkan"... smogaa laa sis yaa kandungan kitaa nii ndakdaa apaa".. sayaa punn risauu jgakk 😔

Kannn...harap2 xda pape lah..

Câu hỏi liên quan