9 Các câu trả lời

Sy chemical pregnancy masa bulan 6. Few days lepas test cb, terus negative and period berketul teruk. Doctor ckp kandungan tak jadi. Tak sempat nak jadi kantung so dia turun sebagai period. Tapi bulan 7 Alhamdulillah ada rezeki semula. Now currently dah 13+ weeks. InshaAllah semoga sis ada rezeki lepas ni

Wahhh Alhamdulillah... mewah rezeki awak. Cepat juga awak dapat tu dalam tempoh kurang sebulan. Happy for you 😊 ameen ameen thanks for the du'a ✨️

moga ada rainbow baby sis 🥹🫶. sy bln 10 2022 ggur 11w,bln12 prd smula,and bln 2 2023 dh lekat blk now 34w. chemical pregnancy tu hormon pregnancy dh ada dn detected by upt high sensitivity mcm clearblue tu laa tp xsmpat jd kantung n janin dn after that dia become a prd. percaya rezeki inshaAllah Dia berikan dimsa yg tepat

Wahhh Alhamdulillah cepat rezeki awak 🥰 ye betul in shaa Allah ada lagi rezeki saya dan suami lepas ni. Ada hikmahnya kan, who knows 🥲 thanks dear ✨️

insyaallah....sy doakan sis dan ttc y lain dikurniakan zuriat,sy pon pnh kne mcm sis dulu teruja sgt.sekali try check upt lg -ve, selepas tu betul2 ngdung tp bby bertahan 5bln je sbb air ketuban kurang.selepas kehilangan bby syurga alhamdulillah ada rezeki lg.

Allahu kuatnya awak.... Alhamdulillah cepat rezeki awak 🥰 ameen ameen for the du'a! Thank you dear ✨️

InsyaAllah kita doakan semua yang TTC dikurniakan zuriat. Aamin… saya baru lepas keguguran jugak 2 bulan usia kandungan. Harap Allah bg rezeki lagi lepasni.. 🥹🤲🏻

TERIMA KASIH SIS. Doakan saya ada rezeki lagi untuk ada baby lagi ya 🥺 lama saya tunggu.

jgn sdey2 sis...sye pun chemical pregnancy bln 1 thn lps.. bln 3 sye pregnant & now baby da nak msuk 10 bln.. jgn stress2.. jge ksihatan & mkn folic acid.. insyaaAllah lps nie ade rezeki yg lebih baik utk awak..

Alhamdulillah sye pun x sangka.. ble double line, sye n hubby x excited pun tkot kecewa lg.. memg jge btol2 kali nie, jge mkn, x wat keje umah, x angkat bende berat even bakul laundry/brg2 shoppg..

belum ada nyawa mcm mana tu sis? yg mcm belum ada heartbeat tu ke? maksudnya dah 8 minggu tapi takda heartbeat ke mcm mana? saya pun kurang faham pasal chemical pregnancy ni

tapi skrg ada rasa sakit dkt ari2 lg kenapa ye...

big hug sis🤍. inn shaa allah ada yg lebih baik buat awak selepas ni. semoga allah tiupkan malaikat kecil dlm rahim awak tepat pada waktunya❤️🌻

Ameen ameen!!! Thank you dear ✨️

Bulan 8 haritu pon saya chemical pregnancy, in sha Allah ada rezeki lain utk kita nanti ye Puan🥰

Ameen ameen!! Thank you dear ✨️ ada hikmah juga tak berjaya dear sebab saya baca kalau persenyawaan yang disebabkan sperma/telur lemah ni boleh akibatkan chemical pregnancy and kalau berjaya terbentuk jadi janin pun baby tu akan cacat kekal Wallahualam. Semoga yang baik² untuk kita ye 🥰✨️

TapFluencer

i feel you sis. insyallah ada rezeki sis di masa akan datang..

Ameen ameen!!!! Thank you for the du'a dear ✨️

Câu hỏi liên quan