16 Các câu trả lời

sy dlu scan 4 weeks sbb sehari lewat period mmg dah nmpk kantung dgn gumpalan tu. tp tu pun sbnar nyaa terpulang dgn diri kita masing2 sis. kdg ada yg mmg senang nk nmpk. kdg ada yg lwat sikit. ap pun buat masa ni sis jgn buat kerja berat dlu ehh. dalam seminggu dua lagi sis boleh try upt semula and klau naik double line boleh try scan lagi sekali.

ritu saya scan 5,6,weeks xnmpk ape2 lg jgk sis.. saya p scan 9 weeks bru nmpk.. tp salah kira trkh period rupanya..sbb xingt saya period brp hb. bila scan bru 8weeks.. hehe.. awk scan 8 weeks ke atas.inshaAllah, nmpk nti tu..

Stiap org berbeda2 sis.. Sy 5w dh nmpk.. Sis sblm sis nak scan tu bnyk kn mnum air . Bila nak scan nak kncing tu thn je dlu lagi mudah nak tgk.. 7w sy dh nmpk jntung baby.. Alhamdulilah .. Smoga sis dgn baby siht2 ye si😘

tp nampak dot tu sis.. myb tu gumpalan drh yg nak jd baby... saya masa 5weeks pun mcm tu..sbr ye sis..tggu 8weeks nti bru scan.jgn scan selalu..nti frust kalau still xnmpk baby.. scan 8 weeks ke atas..

awal sangat sis, saya first scan masa baby 8 weeks. alhamdulillah dah nampak janin and heartbeat comel je, fikir positive and nanti dah 8minggu or 10 weeks scan lagi. jaga diri ya sis

ia bergantung jgk sis...my first baby 5 week dah nampak but 2nd baby 6 week x nampak ( scan dr bwh ) after a week br baby muncul diri..everything will be ok...

normal tu sis , sy 8 week bru nampak janin kantung n heartbeat baby , itu pn scandr bwh , mse scan dr bwh 4minggu nmpk dot kecik je lg ..

sama lah sis. kt buku 7week lebih.. xnampak ppe juga. die ckp mungkin awal lagi.. die suh dtg smula 3mgu

Sy scan 6w nmpk kantung je.. Tp heartbeat dh boleh dgr.. 6w ni awl lg.. Klau nk nmpk btul tggu 8w ke ats..

saya kantungpun xnampak lagi

normal. awal lgi. sy dlu 5 weeks kosong terus. xnampak ape. 13 weeks bru nampak full baby.