108 Các câu trả lời

Aamiin..haritu bersalin kt hospital kerajaan baby pakai bju hospital punya jee😅..moga dipermudahkan urusan sis

dlu 1st ak sy ngam 38 week dh brnak.Packing awal2.Semoga dipermudahkan urusan bersalin nanti♥.

boleh sya tahu barang apa2 je sis bawak...sbb saya pun nak pack barang.tapi x tahu nak bawak apa je..

bwk baju baby,pampers baby,baby mitten tu...tu yg penting...jgn lupa pad mama ye

VIP Member

xyah bawa banyak2 baju baby.. buat berat jer.. baju ibu pun sama.. bawa brg penting jer.. makanan jgn lupa

kalau bersalin di PPUM.. bwk baju bby utk balik sepasang.. baju mommy utk balik sepasang.. tisu basah...

makanan jgn lupa bawak tau....nt kena makan lebih sikit, baru susu byk utk ank. selamat berjuang sis!!

saya nak tanya berapa kos beli barang baby dan barang mummy sekali..and apa saja nak bawak pergi hospital

saya anak pertama..katil bby barang separuh nanti kat KL boleh beli saya nak sedia untuk bawa pergi hospital saja and and baju dan botol bby

VIP Member

smga d permudahkan sis...sya da slmt bersalin pada 38w3d ari tu..skrg umur baby da 11ari

VIP Member

Semoga allah permudahkan segala urusan..ibu Dan baby sihat Dan selamat ye.allahuma aamiin😇🥰

Amin.semoga dipermudahkn sis sis boleh tnya sis beli dekat mna zip beg palstik utk baju baby itu?

ok Tq sis nti sya cari😊