7 Các câu trả lời

during pregnancy, once ada lendir darah or spotting or bleeding that was not normal ya. walaupun dalam tempoh 1st trimester, sec trimester, third trimester. tak kisah even waktu kencing sahaja / tak sakit or whatelse, but once dah keluar lendir darah you need to take action. go refer to doc. if sorang doc kata benda tu takda apa, cari alternatif lain. pergi another klinik or hospital. saya cakap based on my experience. pernah bleeding but just pergi satu hospital and check kata takda apa. benda biasa time pregnant. and my mistake percaya bulat bulat and tak cari sec alternative. lastly saya miscarriages. so for your case, tak kisah lendir tu sikit ke tak rasa sakit ke, awak kena jumpa doc. sebab awak dah 17weeks. maybe lendir darah tu sebab gbs or what kita tak tahu. but its not normal ye during pregnancy.

Haha yeaaaa..pergi hosp 3 kali n dorg kata takde pape n jgn dtg lagi..might be normal..hari ke 4 miscarriages lol..its okay kalau nk jadi overthinking pun..anak kita sis..gi je hosp

Better sis pergi klinik atau hosp untuk check. InshaAllah sis dipermudahkan segala urusan 🤲🏻❤️

saya dulu keluar lendir JG warna pun merah...baby aktif last2 baby meninggal dlm perut 26week😭

tak normal , saya pernah kena bleeding time urine n last keguguran . jumpa doc ya sis

cuba dpt kn 2nd alternatif dr klinik lain or hospital private. dpt kn pandangan dr doctor lain juga

TapFluencer

Spatutnya xnormal la .. Any bleeding or spotting masa kehamilan slalunya xnormal.

pergi hospital trus sis

Tk normal

Câu hỏi liên quan