6 Các câu trả lời

I feel you 🥹 rasa macam tak cukup oksigen kan. Kalau saya, saya tinggikan bantal bahagian badan dan kepala. Atau tak jadi jugak, memang saya duduk je sampai rasa stabil sikit, then baru baring. Memang tak cukup tidur. Tapi bukan setiap hari pun rasa macam tuu

A'ah , wak . Rasa tak cukup oksigen , kadang sampai terfikir nak pi hospital , rasa sesak nafas ya Allah tak boleh nak digambarkan . Kejut suami , suruh dia urut sikit² belakang badan ni . Tidur pon tak lena dah sekarang . Lemau betul badan .

Yaaa sama.. kdg buh bantal tinggi pun xjln sbb rasa tkepak leher 🤣 sy da 29w.. xleh tido kerap kencing sakit tulang bontot.. nak bgun klu da baring nauzubillah ase seksa 😅

Hahahahaha btul.. biasa la da sarat2 ni mcm2 la sakit merata.. 😅 kdg klu sakit sgt mula la pk, bila la bby nak kuar.. tp tkut plak klu bby kuar x cukup bulan 😅 so tahan je 🌸

Betul.. Rasa sesak dada 🫠 sampai kadang2 risau sampai check level oxygen dgn oximeter tu 😂 tp ok normal je.. Nak baring2 mmg kena cari position yg ok baru rasa ok..

Saya pusing kiri , pusing kanan tetap rasa tak okay . Last² , duduk bersandar kat dinding .

Samalah.. ada masa susah nak tidur.. sy tidur tinggikan bantal.. baru selesa

Tak jalan juga wak . Sudahnya esok pagi leher pulak yg sakit . 😣

sy bnyk tido mengiring ke kiri.... Alhamdulillah tido lena..28w

Mungkin kena bantal tinggi sikit

Kakak saya masa pregnant kembar dia tidur atas kerusi malas . Sis boleh cuba

Câu hỏi liên quan