27 Các câu trả lời

anak saya dh inject utk 4m. Alhamdulillah tk demam tpi meragam sbb beralih bulan je haha just pantau je kesihatan dia

𝒂𝒍𝒉𝒂𝒎𝒅𝒖𝒍𝒊𝒍𝒍𝒂𝒉 𝒂𝒏𝒂𝒌 𝒔𝒂𝒚𝒂 𝒐𝒌 𝒋𝒆

Alhamdulillah selamat jangan risau. pergi je cucuk mcm biasa kalau demam lepas cucuk tu nrmal je .

Ank sy alhamdulillah ok.. Demam mlm tu slepas cucuk, pgi tu ok

Antivax ni hmm awak faham2 jela pemikiran diorang macam mana.

yes🤣

Ikut nasihat dr sis. Makcik awak bukan dr 😂

yes i know sy memang akan pergi vaksin kan anak juga🤣wlupn dgr makcik ckp mcm tu.. just nak tgk pndpt dri org2 ibu2 yg lain ad jugak ke yg mcm ni problem mcm makcik i , so i need support lg utk org bgtau hehehe .. x slhkn nak dgr pndpt2 org kt sni🥰 mnatau ada juga yg mcm tu pny org 😅😂

Makcik tu ada degree MBBS/MD ya💃🏻

73 pintu 73 jalan,yang sampai hanya 1 jalan...maksudnya x semestinya semua orang ambil,semua orang buat kita ikot je. ikut kata hati. kita dah dibiasakan mengikut peraturan sedari dari kecil. tp zaman skrg byk Ilmu dah keluar termasuk yg kita sendiri x pernah tahu.cuma hanyalah kita nak terima atau pun tidak. yang baik datang dari Allah yg buruk Dan lemah dari kita sendiri. saya bkn anti vaksin,saya pon dah beri cucuk anak Sy, skrg dh pon 7bln+ . cuma kat sini maksud Sy kita sendiri pon x tau mana yg benar2 . kerana setiap yg Allah ciptakan pasti dah ada kelebihan dan kesempurnaan.