16 Các câu trả lời

Last period 2/2 Sy week ke 5 g n doc hospital nk scan masa tu kebetulan sy tahan kencing jdi memang nampak kantung. Alhamdunillah. Klu scan abdomen kena ada urien tahan kencing bru nmpk. Klu scan vaginal sy minggu ke 7 Jumaat ni. Sbb sy ttc ivf tp kali ni melekat natural Alhamdunillah jdi memang sy dh ada doc yg fertility. Smga semua kita2 baik2 shj

MashaAllah sis.. 🥹 terharu dgr.. rezeki bulan ramadhan… esk awk scan dh kan.. semoga dipermudahkan sis.. semoga baby dlm kandungan sihat2 selalu.. 🥹🥹🥰

saya sis... sama 7 Feb.. tak scan lagi sbb 1st baby I scan masa 6 weeks X nampak kantung and then Dr suruh dtg scan minggu kelapan sdh ada heartbeat. so this time planning nak buat scan 8th week onwards. xnak la kalau pgi scan early x nampak apa2 susah hati pula. anything tunggu sampai minggu yg kelapan..

buku pink haritu I call nurse kk tempat I dia suruh I walk in je utk buat appointment.. so skrg I am planning nak scan dulu kat swasta, I dah booking appointment pd 6/4, kiranya 8 weeks plus la masa tu and then minggu seterusnya nak walk in ke kk utk dptkan appointment..

saya pon same sis,sye dh buat confirm scan,alhamdulillah dh nmpk kantung,mse ank sulung ari tuh minggu ke 8 scan x nmpk,minggu ke 12 pergi kk nk buat buku pink doc scan dh nmpk baby dgn heartbeat dh.siap gerak2 lgi.nie yg ke 2 nie 5 week scan bru nmpk kantung.

yup,ia depent dgn tubuh masing2

Sy period 4/2 - 9/2 ,upt positive, Tadi Dah ke klinik alhamdulillah kantung Dalam Rahim now dh 6week 2day.. anggaran size 1.15cm,esok Sy kena call klinik kshtn doc suruh buka buku pink awal sbb 3x ad sejarah keguguran..

🥹 semoga kandungan kali ni baik2 sihat selalu.. rezeki bulan ramadhan sis.. sy 3 april nt baru buat scan dgn doktor.. semoga dipermudahkan ya sis.. 🥹🥰

sy 1st LMP 6 Feb. 16 Mac baru buat pregnancy test. naik 2 line kabur. 18/3 start spotting coklat. xtahula normal ke x. nk p scan, mst xnmpk apa² lg. kandungan masih baru. tunggu kandungan 8 week ke atas br p scan.

kalau spotting coklat tu x byk, blh jd tu tanda penempelan sedang berlaku dkt dinding rahim.. sy start dpt tahu pregnant tu, hari2 sy cek upt/opk.. nk tgk line tu makin terang .. sbb nk scan pun blm nmpk apa2.. jd sy pantau dr upt je.. semoga dipermudahkan ya mommy 🥹🤲🏻

Saya first day period 6 feb. Beza sehari je dengan sis. Harini 19/3 baru masuk 6 minggu. Saya plan nak scan bila kandungan dah masuk 8 minggu nanti. In shaa allah masatu dah nampak baby + heartbeat.

Amin ya mujib 🤲🏻 semoga allah pelihara kita & baby baby kita, In shaa allah ❤️

sebaiknya 8w ya sis , jaga kesihatan jaga mkn jgn angkat berat , kalau bole awal kehamilan bnyakkn rehat . sihat² selalu sehingga melahirkn 😊 dn semoga d permudahkan semuanya ..

tq sis.. 🥹 sy bru je buat appointment dgn doktor. 3 april buat scan dkt KK.. Aamiin.. awk jugak sis.. semoga dipermudahkan segala urusan dunia akhirat.. 🥰

hi sama dgn saya hari first puasa saya dah pergi scan sebabkan excited sangat🤭 tapi taknampak apa pun 9/4 doc suruh datang balik untuk scan soo hm menunggu lagilah saya🤭

sy pegi scan dkt clinic 7 march, sama sis x nampak apa . doc cek upt dkt klinik negative. terus rasa down. after few days, sy cek upt hari2. cek opk. semua double line terang.. sampai harini.. 🥹 byk mommys suggest 8 week je scan. sy pun tggu.. semoga kandungan kita baik2 sj 🥹🤲🏻

better tunggu 8 week 👍🏻 saya awal skit last haid 1feb 🥰 penantian 4 tahun semoga kandungan saya baik2 saja next week ckup 8 week

saya tahun ke 4 alhamdulillah allah bg rezeki kan . awak dah scan ke

7 weeks dh bole sis, sy pn scan 7 weeks sbb klu scan awal xnmpk kite plk emosi bnyk pikir biasalh ibu hamil

betul tu.. InshaAllah dlm minggu depan sy buat scan.. 🥹

Câu hỏi liên quan