18 Các câu trả lời

VIP Member

hi mommy! saya rasa better pergi enjet . tpi mommy pakai la mask, jaga jarak antara psakit lain . haritu saya bawa anak sy checkup anak 4bulan, di KK dah dibuat persediaan seperti jarak antara pesakit lain . nanti balik dari klinik,mommy & baby terus mandi ya! 🥰

Saya baru pergi semalam check up anak 9bulan + ambil vaksin mmr... Ini pon tumpang klinik disini sebab sekarang dirumah mentua... Alhamdulillah nurse terima... Orang pon tak ramai so tak risau sangat...

Masa diklinik saya letak anak dalam carrier... Spray sanitizer banyak2... Pakaikan anak seluar dan baju lengan panjang... Balik ja rumah terus tukar semua baju sekali carrier saya basuh...

kalau KK tempat saya boleh tangguh. memang ramai tangguh.tp saya pegi je. clear. klinik kosong ada 4 org je. selalu tggu lama 3 jam. ni x smpai setengah jam dah siap. 😆

Kena p.. skrg ni virus mn2 pun ada.. imune baby masih lemah, x kuat nak lawan virus. Dah inject terus blk rumah, segala baju baby pakai termasuk kamu terus ganti..

VIP Member

Xperlu postpone kot..baik pergi je..untuk kesihatan ank jgk .✌️ Tp mmg cepat je..sejak pkp ni..yg penting diorang saring dlu sblum masuk klinik..

Super Mum

Better sis kol kk.. tp operasi kk macm biasa sje.. cuma ade had je lh org2 yg nak masuk dlm tu.. baru2 ni sya bawak anak sya pi kk, inject 6 bulan..

Dah call dia kata depends parents.. Nak dtg ke x nak terpulang.

Pergilah time PKP ni sbb cepat je proses nya takyah tggu lama.. lagipun kalau nak tukar tarikh selalunya nurse yg akan call bgtahu..

Sya dh pergi utk 3bln punya, alhamdulillah bestnya dlm klinik has utk ibu & bby saja. Pesakit lain smua luar klinik yg dihaskan khemah

Alhamdulillah 🥰

Kena pergi..saya hrtu wasap nurse yg jaga saya dr pregnant dlu smp dah ada anak..hny ibu dan anak shj yg bole msuk klinik..

VIP Member

Diorg akan check suhu badan sebelum masuk klinik. Ibu dan anak yg mana ada appoinment wajib pergi. Jangan missed.

Câu hỏi liên quan