14 Các câu trả lời

Hi, due kita sama tapi saya dah bersalin 31/10 tu. Saya pun first mom, tanda2 saya contraction. Saya sakit pinggang macam senggugut lepastu lelama dia kerap sakit, sampai hospital tgk2 bukaan dah 7cm. Kalau dah sakit pinggang lepastu rasa sakit tu kerap, terus pergi hospital check

Saya kena admit ward dah😅 smlm blood show je. Lps tu dtg check xde bukaan tapi kena tahan sbb baby besar 3.5😅 hermm… so kalau x bersalin today mybe esok kena induce. Doakan saya ya xnk induce kalau bole nak natural kan😭

Tq sis❤️ baikk

Sy due 17/11..sy pon takde lagi tanda2 nak bersalin.. Sakit pinggang, sakit belakng, sakit bawah perut tu sy ada rasa jugak.. 😂 Moga kita dapat bersalin sebelum due.. Aamiin

due 22/11 belom bersalin jgk... ada rasa sakit2 bawah perot n ada rse mcm pedih kt bawah 🤣🤣🤣 tp kejp je laaa..pstu hilang...hrp sgt brslin sblm due.

saya due 24/11..samalah rasa pedih dkt ari2 mcm kene pisau..lepastu 5 minit hilang dh.harap2 bersalin awal lah..xnk kene induce

TapFluencer

Dah dekat dah tu.. saya masa 39w pun mcm tu juga xde tanda ape2 pun. Tp 39w4d tiba2 tanda kluar and bersalin 🤣

sama kita sis.. due sy 15hb/11 tp esok serah diri da masuk wad.. tk tahu apa doktor nk buat 😅 apa pn doa kn sy ya..

saya due 17hb tapi takda tanda2. yg ada tanda2 sakit bawah perut, sakit pinggang. tapi baby seronok je dlm perut ni

Samaa.. sya 17hb tp masih belum bersalin lagi

Saya harini serah diri. Due sepatutnya 7/11. Perut kerap mengeras dgn rse senguggut je, tu pun on off

semoga dimudahkan urusan sis .aamiin

Saya 🙋🏻‍♀️ tapi saya pun takde tanda nak bersalin lagi 😩 dah mcm2 dah buat ..

saya 19/11 tapi takde tanda juga.Sama cuma ada sakit macam senggugut tu je😁 first mom juga

sama due kta 19/11.. xda tanda2 lagi, anak kedua.. sronok betul dia dlm perut, xnk kuar lg 😆

sy due 30/11 .. 12/11 dah bersalin .. semoga ibu2 dipermudahkan proses bersalin nanti

sy 30/11 tp xde tanda2 lgi ..harap boleh brsalin awal la..