10 Các câu trả lời

Sama saya 36w bersama dgn husband. Esoknya rasa contraction lama pulak tu dari lepas maghrib sampai 1 pagi, ingatkan nak beranak dah 🥲 First time kena false contraction yg lama and sakit sampai nangis 😂 biasanya kena 10-15 mins dah hilang

normal tu. sy hritu masa 34w bersama pon kena contraction lama jgak menahan. smpai nk nngis menahan. ada baca hritu air mani suami tu yg menyebabkan kita rasa contraction kuat. mmg tiap kli bersama akn rasa mengeras, klau tk bersma ok ja

Haha kita pulak seram ni.. kang bersama awal sgt terkeluar awal lagi babynya 🥲 anak first dlu nak kluar awl sbb g minum air kelapa muda pure awl.. arini minum esk dh ada bukaan. Warded almost 2 weeks la kt hosp 🥲

awak dah berapa week ? sbb saya dah 37w takde lagi contraction ke tanda2 , kalau bersama dgn suami boleh pancing contraction nak try jugak 😂 . nak bersalin cepat2 ni

ohh..ok tq...nk try jugak ni....x nk.overdue...klau bole nk beranak 37w ni...hehehheh

kalau terlalu kerap contraction, better ke hospital sis... bimbang bukaan jalan dah ada... sy 34w kerap contraction walau tak bersama... janji jgn kerap...

sis pergi hosp tak lepas sakit contraction tu? sbb kwn saya pun mcm sis then pergi hosp check bukaan and bersalin hari yg sama

terus ke hospital . warded 3 hari jalan tk bukak lg doc cucuk dexa

yes itu normal bila bersama bleh jd contraction... ada hormon dlm air mani bleh lembutkn rahim & cptkn bukaan rahim

Awak dah berapa weeks? Ingat nak try jugak sebab nak bersalin cukup weeks taknak tunggu due 🤣

36 weeks . klu boleh nak bersalin ontimee

awak sebelum ni bersama takde rasa contraction ke?

Dah bersalin ke awak