42 Các câu trả lời

x nmpk sbb kedudukan baby. anak no dua pn x nmpk sgt..tp doc yakin girl. masuk 7 bln...nampak clear dia boy. nasib mama mmg tggu 7 bln baru beli kelengkapan baby.

Masa genap 20minggu saya check pun tak nampak mungkin perempuan kot 😂. Next checkup buat details scan la nak tengok jelas jantin boy ke girl.

Biase 18 weeks ke ats dh boleh nmpk. Ikut nasib. Kdg2 baby kepit smpai dkt branak pun tak tahu jantina

Excited sgt nak tahu gender that's why,klu tahu gender sng beli brg 😊😊

Ikut nasib. Saya scan masa 18 weeks dah nampak 😁 Seawal 17 weeks dah boleh buat gender scan, tapi ikut nasib. Nak selamat 21 weeks ke atas.

saya 16 mggu dah nmpk.. terpampang hihi.. rasanya ptt dh nmpk cuma baby sorokkan biasa mmg mcm tu next scan kalau dia bg tunjuk dh nmpk dh

🤣kau orang komen tengok la tahun bila tu .. 2tahun lepas kot

Yew betul tu

td sy bru scan..bby dok tunjuk...pistolnye

Sy 19week dah nmpk sis, 20week check lg skali nmpk terletak elokkk, nk lbh confirm tggu bsr skit lg sis dlm 25week ke

Salam sy 20week 6 hari tp perut x nampak sangat lah normal ke

Hahahaha tula, sama laa saya 😂 pastu orang dukk cakap, ehh tak nampak pun perut, kenapa perut kecik & sebagainya 😂 daa tuu, mak nye pun kecik, kita pun baru jee masuk 20week. Perut kita, dorang lakk panas 😂😂

cuba sebelum scan sis makan ice cream bagi baby aktif masa scan mana tahu nanti dia tunjuk.😃

Câu hỏi liên quan