35 Các câu trả lời

hahaha saya pun macam tu. boleh ke ni.. boleh ke.. last last baby akan keluar jugak. saya czer. semoga awak normal. kawan saya cakap sakit dalam seminggu je . kawan saya yang czer kata kalau czer baik dalam sebulan😂 hari hari dok betenggek bawah kipas la jawab nye

TapFluencer

Same lah kita.. first pregnancy, alhamdulillah dh lepas skrg berpantang.. normal sebenarnya sebab pglmn pertama nak lalui. It's okay. Cuma bak satu pesanan ni, "jangan biarkan ketakutan melebihi dan menutupi 1001 rasa manis" Enjoy the journey iya.

Akk ank y ke 6..pon takut jgk dik.. 😅😅😅.. Sb gap jauh.. 7 tahun.. Jadi pengalaman tu dh mcm lupe² sikit... Hehe.. Ap pon just relax je.. In sha dipermudahkan urusan semua... Doakan akk ye... April ni due date... Aishhh... Isau... 😅😅😅

hi mommy. I think it's normal. you are not the only one who got scared. mostly all of mommies feel the same way😂 So my advise is just enjoy your pregnancy journey and plz dont overthinking. also avoids reading unnecessary info/articles.

takut tu biasala sis smua org first baby mesti ada perasaan mcm tu termasuk saya dlu,tapi everthing okey je seiring dngn kedekatan nak melahirkan sbab smua tu akn berlalu dngn cpt tup2 ank dah 1 bulan..hehehe..biasalah normal

biasalah tu sis,sy pun masa mengandung memang ada perasaan takut nak bersalin,tpi Sya kuatkan semangat demi baby sy, Alhamdulillah tanggal 24/1/22 sy selamat bersalin bby girl,Allah permudahkan segala nya

Hahahahaha………saya pon 1st jgk……..Nak Tak Nak…..Hadap Je Lah……Nama Pon Beranak…..Memang Lah Sakit….klu ambik anak angkat ke….Baru x sakit…..huhu…😆…

is normal, tapi bila tiba masa, u will be mentally be strong by god help... just enjoy pregnancy moment, n keep praying may god ease everythg for all too,

TapFluencer

ye betull..sy pon samaa..haha..sebab tu sy selalu tgk tiktok..bnyk sngt video bermanfaat mcmne cara bersalin yg betul..exercise yg boleh dilakukan ect2

VIP Member

due sy next month pn takut . pdhl ank no 3😂 start 30w start urutan perineum . pastu kjp² blja cara push . punye laa seram kalau koyak or gunting lg

Câu hỏi liên quan