3 Các câu trả lời

Saya pun mcm ni and skrg dh 24weeks still ada line kat tengah2 perut meaning belum cantum perut atas and bawah tapi bila scan baby okay je dia ada je dduk atas and bergerak2 kat atas pun dh mula rasa. Mulanya saya risau jugak terpikir baby ada kat bawah je ke sbb perut belum bulat mcm pregnant sepenuhnya tapi bila check baby ada je bergerak2 ke atas and kat pusat alhamdulillah

Yee last month Saya scan baby masa 22 weeks kepala baby betul2 ada bawah uri and uri alhamdulillah ada kat atas even perut saya tak bulat sepenuhnya lagi time tu . Sama mcm dlm gambar. Jangan risau tau kalau check baby okay Alhamdullilah takde apa2. Saya sebelum pregnant mmang berat badan ada naik so maybe sbb tu jugak perut nampak gitu kot even dh masuk 6 months ni. Think positive okay 🥰 welcome . Semoga awak and baby sihat dan dipermudahkan segalanya

sama dgn saya sis. sy dh 22w esk masuk lah 23w dah. perut sy still tak nmpk sgt baby bump. sy pun sblm pregnant berat 75kg, tnggi 155cm je. perut bsr dgn lemak. skrg pun bila ddk and baring rasa baby bergerak. scan detail pun semua masih dlm range yg okay. jnji sis dgn baby sihat, itu je penting. in shaa Allah.

sis, perut sis masa 1st trimester tu,buncit tak? meleber ke samping? sebab kita punya berat ngn tinggi sama sis...sis test upt bila?sebb Saya dh sebulan lebih tak period semua tanda2 mengandung ada...awal bulan 11 ada test tapi maseh -ve,,sekarang dh tak test takut nak berharap sis...s

sy pun mcm ni sbb jenis kurus.. berat 47 tinggi 157.. perut mmg mcm ni. sy da 25 weeks.. tnya doktor normal je asal baby scan tak lari ptumbuhan pun alhamdulillah ok.. ok jugak elak ain. tpi jeles tgok org ada baby bump hehehe...