13 Các câu trả lời

Saya 5 bulan dah start beli2..baju saiz new born & 0-3 tu sama je sis..kalau nak beli saiz tu beli sikit je..baik beli saiz 6 bulan ke atas..sbb baby cepat membesar..nanti x sempat nak pakai kalau beli saiz kecik..beli sikit2 tiap2 bulan..x la nampak byk..& kita pun masih larat nak pi shopping..saya 7 bulan dah siap semua pack dlm beg..sbb dah tak larat nak jln2 ke kedai..

VIP Member

Bju newborn bli 3 4 psg pon ckup.. sama jew saiz newborn dgn 0-3 bln.. y lain better bli y 6bln keatas.. ank sy saiz newborn pkai skjap jew dlm 2bln gitu.. xsempat buruk sy da simpan,, t bleh guna unk next baby😂

nb n 0-3m sama je awk..better awk bli saiz tu sikit..coz tu belum campur dgn hadiah2 yg akan fmly/friend awk akn bagi..kbanyakn awk akn dpt pkaian bby😂😂

VIP Member

Better prepare awal2. takut terberanak awal kang dah kelam kabut. Baju newborn sama je. Better beli sikit baju nb, beli banyak baju 0-6m. Baby cepat besar.

VIP Member

sy stary 5 nk masuk 6 bli.. tp xbnyk bli yg NB.. bnyk bli yg saiz 6-12M..sbb pikir klu bju NB xcukup blh bli nnti je.. bli saiz besar la terus..

New born dgn 0_03...sama je... I beli 3 psg je... Yg lain 3 to 6 dlm 5 lps tu semua 6 to 12...I start beli lps capai 7bulan pregnant

Saya 6 bulan baru start prepare barang, lagi 1 jangan beli banyak sangat baju Newborn sebab baby cepat membesar..

Haah baju newborn dengan 0-3 tu sama je sis.. Saya start beli waktu kandungan 7 bulan..

Btol beli bju 6 bln ke ats..bio bleh pkai lama..nb tu tlalu kcik

6 bln dh blh bl brg skt2..bj baby xperlu byk sbb baby cpt bsr..

Câu hỏi liên quan