31 Các câu trả lời

TapFluencer

due 5/12 tp dah selamat bersalin 3/11 minggu lpas 35w bby kluar. Saya leaking masa kerja pergi hospital masuk antibotic doc check bukaan dah 1 cm masuk ubat. Anak berat 2.95 tp dkt nicu sbb masalah pernafasan & jangkitan paru2. doakan bby cepat2 kluar ya.

Dulu sya bersalin ank no 1 ngam2 36week . Doktor ckp border line ataupun medium risk . Lgipun berat ank sya 2.80kg tu bru msuk 36week 😂😂 & ank sya prolong jaundice . Kuning hmpir 1 bulan skit hari lagi nak cecah 30hb bru kuning drop . Sbb paru2 blm matang .

normal ke masuk 36weeks still x prnh merasa lg brixton hick / false alarm.. setakat baby mengeras je dan ngilu pangkal pelvik sbb kepala dh kebawah.. tp sakit mcm contraction tue mmg xprnh rasa lg.. btw, nie bakal ank yg ke-3

Baby mengeras tu la dinamakan brixton hick. Tp dia mengeras sekejap² je. Sakit contraction tu sakit betul² tangkap pinggang mcm nak patah n perut bawak kebawah yg tu sakit nak bersalin.

VIP Member

anak sy 20hati dlm nicu . sbb lungs dia tk mampu nk tmpung oksigen . bergantung pada mesin pernafsan terus ke paru²

semoga dipermudahkan urusan sis n anak amin

sy 36 week 2 days.. emergency czer... baby tak tgk lagi da 5 hr 😭😭😭 rindu na...

36 week consider bby premature.. tekanan darah 175..dan darah sy berasid.. jantung da bengkak.. paru paru ade kuman..

saya..bru turun lendih putih je..belum ada darah...tu tanda jugak ke ye

Tuu keputihan. Hahahahaha tanda nk bersalin lendir campur darah. Adoiii awk

saya skg 36minggu dah tp blm ada lg tanda2 nak bersalin 😅

sama sis .... sakit bhgian ari2 lag .. pling kuat ... kerap mgeras Lg tnda2 pun belum ada

Sya skarag 36mggu 4hari , harini dtg hsptal sbb bby krag gerak , dan rsa mngeras 10 mnit skli . Skrag kena tahan wad utk pantau keadaan bby . Jalan pon belum buka lagi 🥴

Saya pon 36week skng cuba sakit ari2 tpi blom ada Tanda2 nk bersalin lagi😅Semoga dipermudahkan segala urusan kita mummy2 sekelian 😊

Sy dah bersalin masa twin dlm 32 minggu hari tu secara emergency czer,babies masih lg kena tahan di NICU,semoga cpt2x la babies kluar tak lama lg

Câu hỏi liên quan