6 Các câu trả lời

saya anak pertama kedua positif gbs.. klu keputihan byk Dr bagi antibiotic atau ubat masuk dekat vagina. nnti time bersalin doktor akan on antibiotik utk lindung baby dari jangkitan. klu leaking air ketuban cepat2 pergi hospital yea utk protect baby kena kuman.

Tak bahaya untuk kita tapi bahaya untuk baby. Awak jangan risau. Saya pun GBS+, Alhamdulillah selamat melahirkan. Doktor akan on antibiotic semasa nak bersalin nanti. Awak cuma perlu alert on air ketuban je. Kalau leaking kena pergi hospital.

GBS positive mmg bahaya sebab baby boleh terkena jangkitan. Awak kena on antibiotik bila nk bersalin nanti. Saya doakan yg baik2 untuk awak ya

Doc dah bg antibiotik.. terima kasih utk doanya

Hye awak boleh share tak, macam mana awak boleh detect ade gbs? Setiap kali check up dekat kk ke atau awak pantau sendiri ye?

Isee terima kasih

kita pun positive gbs.. tapi dr tk de pun on antibiotics.. dia cuma ckp nanti nk bersalin baru on antibiotics.. kdg2 risau gk

saya anak pertama kedua positif gbs.. klu keputihan byk Dr bagi antibiotic atau ubat masuk dekat vagina. nnti time bersalin doktor akan on antibiotik utk lindung baby dari jangkitan. klu leaking air ketuban cepat2 pergi hospital yea utk protect baby kena kuman

doktor ade bg ubat utk insert dlm vagina?

Dah bg sebelum result keluar dah gune ubat tu..skrg doc bg antibiotik