2 Các câu trả lời

bby dh mula kenal org mcm tu. kalau jrg2 jumpa mmg akan nagis. tapi mula2 jelaa. lelama ok jee. tapi ade jugak jenis yg x suka org kasar2. atau org gomol2. mcm my sis punya bby, sebelum ni jumpa sekali je masa 3hari lps lahir, lps dri tu sye xde jumpa pon, nahh semlm jumpa elok jee. gelak2. tpi bila dgn atok dia, kemain die melalak sbb atok dia suka gomol2. die jadi rimas. pdhl jumpa atok die hari2 😂

saya rasa yelah, baby saya pun tak suka digomol. lagi satu, kdg2 baby tgh nak rileks, duduk atas riba saya, mertua suka sgt macam terus ambik dia. baby terkejut, pastu mmg menangis lah dia 😅 hmm, thankyou tau sbb respon sis.

ank sy ni dari umo 6 bln dah start x selesa ngn sape2 je..smpai la umo setaun 8 bln skarang ni..lbh setiap mnggu kadang x smpai seminggu g umh tokwan tokki die pn die xnk lngsung ngn sape2.bile ambik je nngis..nk pakse2 mmg kesian kt ank.

yeee faham sangat, kalau nangis kejap takpe, tapi ni beria. sampai sedu sedan. orang faham takpe juga, ni salahkan saya entah kenapa. hmm thankyou sis sbb respon.

Câu hỏi liên quan