8 Các câu trả lời

Saya harini 5w2d, semalam gi tvs scan dah nampak kantung alhamdulillah. Saya pun takda simptom alahan ke apa. Tp seeloknya awak tunggu lg 2 minggu, takut tk nampak nanti jadi overthinking. Macam pregnancy saya sebelum ni 5w tak nampak lg. 7w baru nampak. InshaAllah doa byk2 and fikir positif je. Semoga baby sihat dan dipermudahkan sampai bersalin 🤲🏼

Dah nampak baby tak sis waktu tvs?

ikut klinik kot moms.. sy 5w4d p minta scan tapi doc xscan juga sebab masi awal dan xdapat tgk apa juga katanya.. tapi kakak sy pergi klinik lain msa 5week doc scan juga dan sdh ada heartbeat baby😃

saya 4w2d pergi scan dr layan je, saya memang beritahu awal2 dekat dr nak scan awal sebab nak pastikan kedudukan kantung dekat mana. alhamdulillah saya 4w dah nampak kantung.

Boleh je. Sy baru lepas buat tvs scan last week kandungan sy 5w1d dan dh nampak kantung. Sis kena survey klinik area sis yg buat tvs scan dan bgtau nk confirmkan pregnancy.

tgok pada klinik juga sis , sis kena suvey dulu klinik mana yg terima buat tvs scan utk usia kandungn sis.. psl alahan apa semua tu takda tu normal..

VIP Member

Layan kot. Tp tunggu je la kot. 5 weeks normal tak nmpak kantung. Lagi seminggu dua check lagi

TapFluencer

Saya pg klinik yg ade buat tvs scan. First scan perut dlu kalau x nmpak baru proceed scan tvs.

Saya scan 5 weeks nmpak kantung. Dah tk risau ectopic cuma bharap baby mmbesar

Câu hỏi liên quan