19 Các câu trả lời

Klu msa 4week mmg lemak je sis atau angin. 4week blm jd bentuk baby lg yg ada tgn kaki semua, sgt2 kecil lg. Baby bump average bulan ke7. Ada yg paling awal pn bulan ke5. Tp msa first trimester mmg xde baby bump lg & totally normal

itu buncit saja. biasanya once dah pregnant nafsu makan akn membuak mula mula, lepastu sistem pencernaan terbantut. mcm dulu saya setiap hari berak, skrg 4/5 hari baru berak sekali 😞😞😞once dah berak baru perut kempis

Sama lah sis dulu setiap hari berak skrg ada masa tertentu je rasa nak berak, now tengah selera makan and kerap lapar tu yg buat buncit mungkin 😂

Babe I 7 bulan baru nampak bump 😂 I 3-4 bulan relax macam takde apa hahahahaha you baru 4 weeks tu rasanya mungkin bloated/fat kot.. sbb during pregnancy mmg senang bloated. Anyway, enjoy your pregnancy!!😊

ala, terasa kita macam kena perli.. 😂 baru 1st trimester dah buncit.. hihi.. tgh kuruskan badan, tetiba dapat tahu pregnant.. patutlah ada member pesan, tak yah kurus, nanti 'berisi' lain.. haha 😂

3 bulan da nmpk buncit.. klau pakai baju org xprasan lagi la hehehe sy 5 bulan da nmpk sgt, 6 bulan org ckp mcm prgnt kembar 😂😆

sama la kita🤣🤣

sya 3 bulan xnmpk lg bby bump kcik lg .. mcm buncit prot biasa je 🤭🤭🤭🤭🤭 hri hri dok tgk cermin ble la nk kua bby bump ni hahahaha

macam sy jgk sis..haha dh 4bulan lebih xnmpk lg bump tu..🤣..6 bulan bru nmpk kalau sy

lain mcm. tak pernah tgk perut sendiri kt cermin ke? comell la sis ni 🤭 rasanya 4 weeks terlalu awal utk nmpak bby bump, embryo just like 2mm

Hahaha before preg perut boncet sikit je, now dah tahu preg mcm makin boncet mungkin lemak yg bertambah sebab kerap lapar 🤣

saya pun , 4 weeks dh npok baby bump. balik kampung org tahu dah saya pregnant sebab nampak baby bump.. nk susut x boleh ..

Uish awal nau 4w dah nampak bump. Banyakkan research sis, size janin ikut weeks etc. Nak jd mak ni kena rajin membaca

Esok masuk second trimester insha Allah, still nmpk macam boncet. Husband cakap si boncit comel 😂