275 Các câu trả lời

sy masa 28w baby 2.5kg dh sis .. skrg sy dh 30w6d ... berat baby xpsti brapa .. mnum air gula dh 2x ... tp mslh gdm alhmdulillah xde .. smua result air gula smua ok .. cuma nye rini sy check up 30w6d brt sy naik mndadak .. weight gain sy naik 10.2kg trus ..brbanding brt sy msa sy check up 28w pd 22/3 ritu .. sy check up 28w ritu brt sy 69.9 kg .. rini check up 30w6d brt makin mnjdi2 naik .. jd 71.3kg .. pstu plk rini sy hadap 2 mslah .. msalah brt n jgk baby songsang .. nurse refer sy ke pakar pemakanan pd 21/4 ni .. sy dh mula stress mama2 smua .. sy xtau mknan pe yg blh buatkn brt sy maintain ... tlg sy mama2 smua ...

sy dah 3 kali minum air gula.. dr cakap baby besar dari minggu sepatutnya..tp dh cek gula algmdulillah xda gdm juga. nanti lagi 2 minggu kena jumpa doktor lg..time tu baru dr akan bgtau method of deliver. tp dr cakap mungkin kena deliver awal sbb nak elak sebarang complikasi masa deliver. kalau deliver ikut tarikh sepatutnya takut baby terlalu besar dalam perut.. moga2 semuanya berjalan dgn lancar..

31 week jugak.smlm check up tanya nurse kk..boleh thu berat baby..dia kata dia blh ahli nujum boleh thu berat baby...tp x jugak scan..bila sy scan luar je dia mrah..dia kata nti lari tarikh due date..org cuma nk pastikn je baby berat apa semua ok..yela..sbb dlm perut..kita x nampak kn..

dekat kk saya mmg dorg scan n bagitau berat bby smua. dorg akan ukur lilit kepala badan smua.

saya tiap dua minggu mesti naik berat badan , bulan 2 saya demam kena tahan KK masuk air sebotol berat turun 80kg dua hari tak makan , dah sihat ingatkan maintain tapi naik 83kg tapi sekarang maintain dah dua minggu 83kg , kena kontrol makan sikit tapi nak kata makan banyak tu takpun ada time rasa nak makan baru makan , kalau tak kenyang jee minum air je , badan dari tepi masyaallah macam kacang tanah dah 😆

32 weeks and 1.5kg. Normal ka berat itu bagi kandungan 32 minggu?

Saya semalam baru scan 31 week 5day baby dah 2kg

Masa saya scan haritu 28weeks, berat baby 1.16 kg kalau tak silap. Skrg dh 31weeks, belum scan lagi berapa berat dia😅 tapi alhamdulillah haritu doctor cakap normal berat baby padan dgn usia kandungan😊 berat baby sis berapa ya?😁

30w5d check, bby berat 1300++g cmtu.. graf semua oke, mybe bby mmg kecik. Bby sblumni pon scan nmpk kecik. Kluar je bby berat 2.7kg. Oke la tu. Hrap bby kalini, pon oke sama. Perut pon tak nmpk mcm org preggy.

sy rabu minggu ni 32week..khamis bru jmpa nurse..bru bole thu lg brp brt baby..msa 28week tu baby bru 1.1kg

sy jd tak lalu mkn la.. dah 31 minggu. macam mane nk buat .. sy mkn jer ubat apa Semua

Sy scan masa 31weeks, berat baby 1.9kg .. doctor kata masih Dalam range yg ok.. sblm tu scan berat dia 800g je mase 24weeks.. cepat betul naik berat dia.. kite pon skrg asyik makan je

Saya dah 31 minggu ada masalah gdm . Berat makin lama makin turun. Turun dalam 0.5kg macam tu. Macam mana nak naik kan berat badan . Makan tak pernah skip pun. Manis manisan je tak makan.

29 week 1.09. Scan kat swasta, sonogram. Doctor kata pinggang bby kecik sikit dr usianya. Down sikit, fikir post myb ikut rangka mami nya kecik. Minggu ke35 br repeat scan kat kk

Câu hỏi liên quan