3 Các câu trả lời

sis sama mcm saya dh msuk 7 buln. gatal nya tk leh bawak bincang ade nurse kt kk kata itu normal sbb kulit jdi smkin kering sbbkn perubahan hormon jdi nurse tu sruh beli baby oil ,elakkn makann yg boleh jdi gatal, cadar 2 minggu skli kne tukar,elakkan garu guna kuku dan elakkan kwsan yg berhbuk.

betul gatal nya tu mcam apa dah.. asyik nak garu je.. tak boleh berpeluh kene duduk sejuk 24jam.. saya tak try pakai baby oil ke apa.. ade ubat mkn & ubat sapu dr klinik.. and pakai bedak eczema tu.. pantang makanan gatal tu sis x mkn apa je ye ?

sama mcm saya mmg gatal ye kaki tgn smpai berparut aduh. dh pergi klnik dktor ad bg losyen yg selamat utk ibu pregnen. tp kdg2 dtg jugak gatal tu

iyer sis badan saya penuh dah parut .. saya pon skrang sapu ubat² yg klinik bagi.. tapi still gatal² ..

saya pernah jadi time 2nd preg. ,p klinik dpt ubat makan. so hilang, tidak mmg gatal juga.

maaf sis tak ingat sbb da 2y lebih da. maybe awak kena p balik bgtau mcm mana, kot ada ubat yg kuat sikit ke atau mmg alahan preg. ke.

Câu hỏi liên quan