5 Các câu trả lời

saya semalam muntah2 lps ambik zincofer. terus takde mood nk sahur sbb masih loya. makan nasi, ikan goreng, kurma dan susu sahaja. tp biasa 1jam dh lapar balik, kembung habis peyuttt... inshaAllah kita try dlu harini na, kalau tk larat sangat, berbuka lah demi baby🥺

Sy mmpu smpai kul 2 je. Pstu muntah terus bbka 🫢

Saya skrg 9weeks, tapi doktor nasihat tak perlu puasa, sebab risau kandungan tak develop dengan baik, sebab masih dalam fasa first trimester, dapatkan nasihat doktor dulu kalau boleh, sebab setiap orang berbeza

Itu la kn. Mmpu puasa half day je pstu loya 🤢

untuk sahur, makan oat dan kurma. minum susu. inshallah boleh tahan lama sampai ke petang. tapi kalau tak larat puasa, berbuka je tau. semoga dipermudahkan urusan 💕

Alright. Thankyou sis. Mudah mudahan bjaya puasa penuh 🤲🏻 semoga urusan sis pun dipermudahkn ❤️

Saya sedang cuba utk puasa. Smlm ada pendarahan, tapi janin ok. Sy sahur 5biji kurma, nasi + sayur + air nestum. Malam sblum sahur habiskan 1 liter air.

Uish smpai bleeding lg bahaya sis. Xyah puasa pn xpe cmtu sis. Sy pun mmpu bthn smpai kul 2 je 🥲

tak puasa.. sbb risau.. alahan teruk.. 😔

Sy pun risau jugak sbnrnya. Tp xpe try dulu. Biasa smpi tgh hr dh lpr smpai nk tmuntah 😅