16 Các câu trả lời

6 weeks scan, abdominal ultrasound. Waktu ni x nampak apa pun, cuma confirm ada dalam rahim. Sebelum scan mmg minum air banyak dgn harapan dapat gambar elok😅. Sekarang dh 37 weeks.

Boleh sis walaupun time tu mmg nmpk kantung je tapi at least doc boleh pastikan which is kedudukan kantung ada kat tempat sepatutnya & bukan kat tiub..

boleh aje...tak ada bahaya nyer pun...cuma tak nampak laa...tapi kalau rse nk tengok beby tu ada n boleh lega kn hati why not kan...heheh

Yup totally can..saya pun 5 weeks haritu pergi utk double confirm ☺️ tapi sy bt dekat klinik swasta je 7 week baru pergi kk

saya jumpa doc masa 5-6w jugak then doc suggest datang semula masa dah 8w+ and beri tarikh appointment. 😊

sure can. tp kaalu nak nampak jelas. better biar bladder u full masa scan. so akan nampak jelas sikit.

wahh baru tahu psl ni . boleh guna nti 😍

boleh... kalau xclear ..juga.. doc slalu guna transvaginal ultrasound.. kalau 6 minggu ke bwh

Boleh saja tiada masalah tapi dalam week 5/6 maybe nampak kantung saja ikut pada setiap individu.

Saya 7weeks scan pun nmpk kantung ja. Tapi boleh ja untuk nak pastikan diri hamil.

5@6weeks mungkin hanya akan nampak kantung sj sis.. Tp apa salahnya..

Câu hỏi liên quan