158 Các câu trả lời

alhamdulillah. 3 bulan selepas mendirikan rumah tangga terus lekat. hidup pun sederhana tp Allah tau bila dan masa yg tepat utk kita 😊 semoga urusan saya dan mommy2 semua dipermudahkan... aamiin

saya pula 4 bulan kawin dah lekat . tu pun bila bagitahu makcik2 boleh dorang cakap AKHIRNYALAH . ehh apa yg akhirnya ? saya baru je kawin kira awal juga lekat . semak dengan makcik2 puaka ni 😖

sy ttc 5y..skrang 13w..diet sublan turun 8kg trus lekat.sblum ni mcm2 ikhtiar x lekat...tringat pcos ni ubatnya diet.diet pon sbb nk slim n cantik...lekat pulak trus naik smula berat 😂😂

Sy 4 tahun menunggu.. alhamdulillah Allah beri rezeki tahun ni.. skg da 10 weeks.. scan baby pon da nmpk denyutan jantung dan aktif terlompat2.. doakan baby sy membesar dengan sihat ye.. 😊

sy stgh thn menunggu blm ada rezeki...sedih tgk org lain ada baby....kdg stress bla fmily,kwn tnya blm ada lg ke...nk bt cm mna allah tu blm bg rezeki kt kta nk bt cm mna...bsbr je la...

Betul tu.. Slagi ada rahim kita boleh ikhtihar.. Moga sis berpeluang satu hari nanti.. Amin..

Sy pun setahun sis..tapi compare org yg tunggu bertahun lagi lama..sebab tu jgn upload sgt dekat socmed..kesian org yg tgh berharap..kita je paham kn erti seksanya menunggu..😊

Kita aje yg boleh pujuk hati kita sndri..org lain mmg akan cakap sabar jelah..😊

Saya dah 5 tahun kahwin, kahwin tahun 2014.. 2015 keguguran 14 weeks, 2016 keguguran 12 weeks.. 2019 alhamdulillah skg dah 22 weeks.. Hampir 3 tahun jugak tunggu untuk yg pregnant kali ke 3 nie..

Sbelum ni Isteri tuan bekerja yew....

Saya tahun nie 6tahun... Baru lekat... Alhamdulilah dengan izinNya, Dia tak kejam. Syukur Alhamdulillah, Moga baby sentiasa sihat kuat dlm rahim Saya... 💝

5 tahun, 5 kali miscarriage, yg ke6 ni baru melekat lama , skrg dh masuk week ke 16.. Doakan semuanya berjalan dengan lancar smpai process bersalin

Saya setahun setengah. Stress jgn ckp la, siap ada yg ckp saya mandul. Tp telan sabar tahan je. Alhamdulillah 7w harini. Moga yg baik² utk kita semua ya mommies² 😘🌹

Haha.. Pulak dh.. Nseb kte semua xsama..

Câu hỏi liên quan