31 Các câu trả lời

VIP Member

Saya bersalin kat hospital govt. pengalaman saya masa jahit tak rasa sakit pun. Sikit pun tidak. Kena bius 2x. Lepas ubat bius hilang pun takde sakit takde muntah apa semua.

Saya bsalin di hosp gov shah alam. Tak sakit langsung. Salah satu sbb masa jahit tu saya sedut gas yg ada di hujung bhg kepala katil sampai laloq, tak sakit lgsung

Saya bersalin kt hosp gov. Alhamdulillah xsakit masa doc jahit. Sempat tanya lagi bnyak ke kena jahit sbb tak rasa ape2. Tgok2 dah siap.

Saye bersalin gov.. Alhamdulillah xsakit pom sis.. Sambil jahit smbil sembang sambil tgk baby ..😆 hilang terus segala sakit tu..

Xingt dh bius ke x.. Rase nye bius tu sbb tu xde rase sakit.. Part tarik benang ade lar ngilu2 tapi ok je.. Buat rilek je n jgn pikir sakit.. Tgh sembang2 dh siap .. Dh boleh turun katil n jln g toilet.. Mindset pnting jgn pikir tkut n sakit ..

Bagi sy Sakit bersalin lagi sakit dari sakit jahitan sis.. sy baru lepas bersalin ank ke-2.. 11 hari berpantang...

Besalin anak pertama xsakit..anak kedua terasa jgk tp xdela sakit sgt sebab masa tu badan kita pun tgh penat sgt2

saya bersalin gov tak rasa sakit sebab ubat bius doc bagi terus buat kita rasa mengantuk nak tidur ✌🏻😍

sy pn berharap time jahit di bg bius n x rs sakit..ank pertama , ms jahit Dr bius n jahit..syukur alhamdulillah x rs

Rasanya mssa jahit xde bius. Jahit memg terasa jarumnya. Klu gunting, mmg x rasa sakit lngsung..

smua tue sama je. either gomen or private, kena tgklah bius yg diberi lebih or kurang.

bersalin kt gov jgk... tak de lah sakit mne.. sy rasa sakit lgi nk beranak... 😂

Câu hỏi liên quan