10 Các câu trả lời

mmg mse bby ni kerap tkr susu,sbb nk cr yg serasi dgn ank..serasi dgn poket jugak..mse ank 1st sy dh guna frisolac,s26,dugro,mcm2 guna,lasy try dutchlady brand...tu paling sesuai,xkembubg,xsembelit,berat naik ok...smp ank 3 remain brand ni je..ank dh 3th ,sy bg susu coklat savanah sbb tu yg dia mnum byk..sudu coklat lain dia xabes...brand savanah pun ok..sy lg la mix susi bdn.lps blik kje,ank nk direct.

Ikut atas anak sis. Anak saya minum s26 tak berkahak tp sembelit. Minum enfalac GE tak sembelit tp kahak. Anak org lain ok je. Anak berkahak kalau dibiarkan boleh sampai warded sis. Jgn main2 ckp kt suami sis. Saya pernah merana anak kahak tak hilang berbulan even dah neb, tepuk percussion etc. Tukar susu terus ok

miaa izham: anak saya pun sekarang mata bertahi .. nanti dia akan baik sendiri je ke wak? atau awak ada bagi ubat mata or something else?

ank sy minum elok. takde kahak. sbb susu ni ikut atas bby. tapi sbb mahal, sy tukar dutchbaby. kahak. sy teruskan je. sbb kahak tak teruk pun. lama2 kahak tu akan hilang sndri. dia minum dutchbby smpai 7bulan. pastu tetiba tak ssuai dah 😅 dia cirit. sy tukar susu lain pulak

anak sye s26 xsesuai...pening juga mse tu.. sye whasapp tnye kawan keje nurse hospital..dia ckp baby kat ctu susu dupro.. sye try beli dupro nak msuk 3y dh serasi dgn anak sye...xde kahak.. xde muntah2..sembelit pun x..

awak blh try n error susu formula, xjd mslh pun. lg anak awak consume s26 bkahak lg bagus cari lain lg tp awak monitor

sebelom ni sy bg ank sy mnum dutchbaby..tp asik muntah..tukar morinaga terus ok...Berat pon naik sekilo- lbih sbulan

Ya sis. Penerimaan setiap baby tak sama. Kena educate suami yang susu formula ni kena try and error.

cuba try susu r rayyan tiflac atau pun luthlac

Cuba similac tc utk sembilit

ada, cirit pn ada