4 Các câu trả lời

TapFluencer

Amalkan kebersihan vagina dgn betul. Selepas kencing, berdehem 3 kali. Bersihkan dgn air bersih shj tanpa pencuci / sabun. Bersihkan drpd atas ke bawah. Lap kering dgn kain bersih. Guna breathable cotton panties, jangan ketat. Minum air kosong secukupnya. Elakkan makanan bergula dan tinggi karbohidrat. Elakkan air bergula sbb bakteria suka gula. Makan yogurt cream plain tanpa gula.

thankyou share tips ! saya hargai sangat . maybe seluar dalam ketat sikit punca lagi banyak keputihan yang saya perasan . Em air kosong saya tak boleh nak telan, nak muntah

Sy pun dulu ada keputihan. doc bagi ubat insert dari bawah. lepastu keputihan tu dtg balik. and maybe cmpur pembawaan kot. sy xsuka pakai spender 😅 bila kt ruma je la😂 kalau sy pakai keputihan tu ada. klau xpakai keputihan tu xda pun. hairan bin ajaib. tp itulah yg sy hadap

Yah sis. underwear turut main peranan jg kot hehe😅

g klinik nt doc bg ubat insert.. utk preggy mom biase doc bg ubat insert ke vagina.. Mase pregnant anak ke2 dulu da hujung² sy ade keputihan, bgtau doc pastu doc bg ubat insert..

terima kasih banyak akak, nanti next appoiment jumpa Dr . saya inform Dr

nnt inform dkt nurse/doc..at the same time request utk check utk gbs...

Câu hỏi liên quan