6 Các câu trả lời

haritu saya dah pergi tanya kat kaunter dewan bersalin. dia kata fasa 1 dia hanya terima utk org yang dah bukaan dah 4-6 cm which is emergency. kalau nak booking kena tunggu fasa 2. sebab saya duduk Cyberjaya ingat nak bersalin situ sbb dah 37 weeks. at the end stay dgn plan beranak kat hospital Putrajaya shj huhu. sebab saya ada baca kat twitter, situ tak banyak pakar so nnti if anything happen dia akan transfer ke hospital lain jugak

tak semestinya sis.. sy pernah warded situ dulu masuk wad biasa je..

saya pun cadang nk bersalin kat situ.. tpi tu la.. xtau prosedur dia cane... da la bln satu ni due

wowwe baru buka hospital tu. dengar cerita fasiliti & kelengkapan semua serba serbi baru & lengkap 😊

VIP Member

tringin jugak tpi fasa 1 je... trus xjdi xapa lh serdang pun ok jnji semuanye siht selamat....😇

tq kak bgi feedback pasal hospital to.insyallah itu tmpt sy bakal bslin kli ni.hrp semua bjln dngn lancar Aamiin ..

Dh bole booking ke? Sbb ada tgk doc hosp cyber ckp hosp dh bukak tp dept o&g tk fully operate lg

VIP Member

sis boleh call +60 3 8315 6111 Hospital Cyberjaya Bahagian O&G utk pertanyaan lanjut.

Câu hỏi liên quan