9 Các câu trả lời

sy jadi pening2 tapi saya mkn waktu nk tidur tu better la..kalau pagi pening kpala nnti .. mkn waktu nk tidur .. pastu mkn buah oren atau minum air delima okay jugak .. tak pening dh terus tidur

TapFluencer

Doktor kk tukar ubat saya dari new obimin ke zincofer sebab new obimin kekurangkan kat KK. Saya tak ngam zincofer, muntah lepas ambik malam, so now saya balik ke new obimin.

saya macamtu juga disebabkan saya bekerja nurse sarankan saya ambil sebelum waktu tido . at least dah tido kurang sikit rasa badan tu ketar rasa tak best

Org kata ubt tambah darah ni yg terbaik, sy akn cuba ikut cara sis

TapFluencer

Tiada pengalaman. Jika puan rasa macam tu, pergi balik ke klinik yg bekalkan ubat tu, bagi tahu apa simptom pada doktor selepas ambil zincofer.

hi, sy waktu pagi mmg x blh man zincofer ni.. slalu mkn waktu sblm nak tido... kalo x, mmg rasa loya nak muntah mkn ni.

nurse kk ckp 2 jam sblm mkn/ 2 jam selepas mkn... sy ambil 2 jam selepas. alhamdulillah x mual

sy pernah lps mkn zincofer tiba² jd gelap mata n berpeluh++...last² Dr suggest mkn maltofer

saya jadi muntah² & tak bermaya langsung.. last² mintak tukar ubat.. dpat ubat iberet

bgtahu doktor effect makan ubat tu