22 Các câu trả lời

Sye buat buku pink x yah bawa apa ape pon. Sbb nurse kenal sume akak akak saya yg dh prgi klinik tu buat buku 😑. Cume kene bebel sbb dorg tahu kite x duduk area tu tapi still insist nk g kk dekat umah mak. 😅. Setiap kli pergi dorg pujuk suh tukar klinik dekat umah.

Apa yg saya tahu, nurse akan suruh bawak gambar ukuran passport suami 2 keping isteri 2 keping, 2 salinan ic suami, 2 salinan ic isteri, 2 salinan sijil nikah. Nanti nurse akan lekat gambar dan dokumen tu semua di depan sebelah dalam buku pink tu.

sy kena bwk fotostat ic dan sijil nikah. sijil nikah tu nt dia akan tampal dekt blakang buku pink. berlenggang x bwk apa2 mmg kena sound gan nurse mse tu.

Sy pegi tanpa sijil nikah. Dorg terima. Tapi lepas tu last2 bila kami mention baru dorang ckp nanti bawa lah masa review kedua. Hahah

Sy g buat buku pink nurse x minta sijil nikah tu semua. Kad nikah pun x. Nak penyata bil air utk pengesahan alamat tempat tinggal je.

Mcm sy masa buat buku . Dia tk mnx pun sijil nikah ke apa smua .. Senang je dtg buat buku . Nurse soal , kita jawab jelah .

tengok tempat juga sis.masa sy buka cuma tunjuk ic saya sahaja.tp better call kk tanya apa nak dibawa

Boleh dear, saya pun sama mcm tu. Next checkup bawa sijil nikah.. Nurse ok je tak marah..

Bole je..sy dia tnya date je..x smpt tnjuk pun kad nikah..dia tgk ic sy n suami je..

VIP Member

Boleh . Sye haritu dorg mix kad je . Maybe depends pda sestgh klinik

Câu hỏi liên quan