42 Các câu trả lời

saya doakan urusan awak d permudahkan utk mndapatkan zuriat bersama suami😘Elakkan dripda berfikiran negetif.Insyaallah cepat atau lambat rezeki Allah tue tak prnah salah alamat.Yg pnting jgn putus doa,usaha dan tawakal

mudahan sis dikurniakan zuriat dalam masa terdekat aminn..sis jangan cakap mcm tu kdg mulut org ni memang tak boleh nk jaga..tp sis pedulikan je apa org ckp inshaAllah ada rezeki untuk sis nanti..aminnn

sabar sis..teruskan berdoa, Allah maha mendengar.jgn putus asa tau.sy doakan jugak sis cpt dapat zuriat.. bnyk kn buat kebaikan termasuk kpd binatang, kdng2 kita xtahu dlm diam2 doa mereka diangkat

in shaa Allah akn tibe mase nye nt...... jgn pernah berhenti ikhtiar.... jgn penah mengeluh...percaye pde rezeki Allah nk bg.... cepat lmbt Allah dh tntu kn..... doa yg baik2 saje.... Aamiin

insyaa ALLAH nti ada rezeki mkn asid folik jgn stop..sy bru chek semlm double line tpi samar²..sb sy bru nikh 3 buln..ank ke 4 insyaa allah..moga sme² kita ada rezeki ye..aminn🤲😊

jngn stress enjoy je msa brdua dngn husband..tipu kalo x sunyi kan jngn brenti brdoa...kalo berat bdan berlebihan trunkn berat bdan..sy dlu 5 thun bru ada bby..skrg pregnant anak kedua

Hi sis syaa ttc selepas dri sebulan nikah terus pergi check ape semua buat tvs scan kot ada yg tk normal sbb sye berbadan besar dan selalu ada period pain tpi alhamdullilah semua ok

In sha Allah,,, Allah tahu bila masa sesuai utk bg,,, banyak kan bersedekah PD ank2 yatim. Waktu bersekah niat dlm hati,,, atau doa dlm hati,,, kurniakan aku zuriat ya Allah,,

Saya doakan puan dikurniakan rezeki mgandungkan zuriat yg soleh dan solehah serta melahirkan mereka dgn selamat dan sihat aamin 🤲🤰 inshaAllah ada rezeki nanti 🙂

VIP Member

Bersangka baiklah dgn takdir Allah baru boleh bahagia. Memang mulut kita tak dpt tutup tapi akal fikiran kita sendiri kita boleh kawal. Usaha jgn lupa. Doa jgn berhenti.

Câu hỏi liên quan