222 Các câu trả lời

📌Hari 4,26 Disember 2021 🥰🙋 Semoga ada rezeki saya menang Dyson Impian saya ini sempena ulangtahun perkahwinan tahun ini,Amin.. Ianya dapat mengurangkan beban saya untuk membersihkan rumah kerana saya mempunyai masalah sendi dan saraf 🥰

📌Hari 3,25 Disember 2021 🥰🙋 Semoga ada rezeki saya menang Dyson Impian saya ini sempena ulangtahun perkahwinan tahun ini,Amin.. Ianya dapat mengurangkan beban saya untuk membersihkan rumah kerana saya mempunyai masalah sendi dan saraf 🥰

Hari ke 4 27/12/2021 Saya berharap sangat untuk memenangi Vacuum Dyson idaman saya🤲🤲Semoga impian saya untuk memiliki vacuum dyson termakbul...sangat2 membantu memudahkan kerja seharian saya,selamatkan anak2 saya dari debu♥♥😍😍😍

VIP Member

Hari 2, 24 December 2021 🎄🎅🏻🎄🎅🏻🎄🎅🏻🎄🎅🏻🎄🎅🏻 Oh Santa TAP, please be kind to me. I wish to win Vacum Dyson Omni Glide this month. ❤💞 🎄🎅🏻🎄🎅🏻🎄🎅🏻🤶🏻🎅🏻🎄🎅🏻

HARI 3 (29/12/2021) moga2 kami sekeluarga ada rezeki untuk memenangi Vacuum Dyson ini. ia dapat memudahkan kami untuk mengemas rumah, dapat menjimatkan masa dan tenaga. ini adalah vacuum idaman saya sekeluarga 😍 #dyson #theasianparent

Hari 1, 24122021 Semoga ada rezeki Daeng Malique Shahqeef Bin Mohd Shahdan untuk memenangi Vacuum Dyson Yang super hebat & canggih yang dapat membantu mangsa banjir di kampung lombong Shah Alam. aminnn #mangsabanjir #prayforshahalam

VIP Member

Hari 1, 24 December 2021 Semoga ada rezeki kami dapat Vacuum Dyson Omni Glide. Pada yang menyambut Christmas, Selamat Hari Natal 2021. Tolong buat pokok Christmas petai, ada makan2 nasik with budu/sambal belacan tempoyak halooo me🙈

'Hari 6, 28 December 2021' Saya lanjutkan untuk hari ke 6, semoga ada rezeki untuk keluarga saya untuk memenangi Dyson Omni-Glide....ianya Mudah, senang Dan sangat2 membantu para ibu serta seisi keluarga dalam membersihkan rumah.

Super Mum

Hari ke 4 :- 26 Disember 2021 . Amat bertuah sekiranya saya memenangi Dyson Omni Glide ini, kerana memudahkan dan meringankan kerja seharian saya sebagai surirumah sepenuh masa yang mempunyai 4orang anak yang masih kecil☺️

Super Mum

Hari ke-5 : 27 Disember 2021 . Amat bertuah sekiranya saya memenangi Dyson Omni Glide ini, kerana memudahkan dan meringankan kerja seharian saya sebagai surirumah sepenuh masa yang mempunyai 4orang anak yang masih kecil.

Câu hỏi liên quan